Sözcü Plus Giriş

Trump, bazı eyalet ve yerel yönetim yöneticileri ile Beyaz Saray’daki yuvarlak masa toplantısının ardından gazetecilere değerlendirmelerde bulundu.

İLGİLİ HABERTrump soruşturma konusunda sert konuştu!Trump soruşturma konusunda sert konuştu!

Çin ile yaptığı birinci faz ticaret anlaşması için “daha önce böyle bir anlaşma hiç yapılmamıştı” sözlerini kullanan Trump, küreselcilere yüklendi.

İLGİLİ HABERBeyaz Saray açıkladı! Trump ve Johnson görüştüBeyaz Saray açıkladı! Trump ve Johnson görüştü

“ABD, BU İNSANLARIN UMURUNDA BİLE DEĞİL”

Trump, “Küreselciler, ABD mallarının üretimi için dış kaynak kullanıyordu. Bazı küreselciler bizim gerçekten para kaybetmemizi istiyor. ABD, bu insanların umurunda bile değil.” görüşünü paylaştı.

İLGİLİ HABERABD Kongresinden Trump'a duvar inşaası için 1,3 milyar dolarlık bütçeABD Kongresinden Trump'a duvar inşaası için 1,3 milyar dolarlık bütçe

“BEN KÜRESELCİLERİN TAM TERSİYİM”

Küreselcilerin bütçe açığını da umursamadığını savunan Trump, “Ben küreselcilerin tam tersiyim. Ben bütçe açıklarını sevmiyorum. Ben bu ülkede fabrikaların ve tesislerin kapatılmasından, başka bir ülkeye gitmelerinden de hoşlanmıyorum.” diye konuştu.

İLGİLİ HABERABD'den Afganistan kararı! Trump açıklayacakABD'den Afganistan kararı! Trump açıklayacak

“BEN KÜRESELCİ DEĞİLİM”

Trump, ülkedeki durumu uzun yıllardır izlediğini belirterek, “Ben küreselci değilim. Bu ülkeyi seviyorum. Bu ülkeye sahip çıkacağız.” diye konuştu. AA

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more