Sözcü Plus Giriş

ABD okuldaki kavgayı konuşuyor… Sınıfın ortasında öğretmenle birbirine girdiler!

ABD'de bir lisede öğretmen ile öğrenci arasında yaşanan kavga, ülkenin gündemine oturdu. Sınıfta birbirine giren ikilinin görüntüleri sosyal medyada yayınlanınca, olayla ilgili soruşturma başladı.

Sozcu.com.tr
14:45 -

ABD’nin Kentucky eyaletinin Louisville kentindeki Iroquois Lisesi, bir öğretmen ile öğrencisi arasında yaşanan kavganın yankılarıyla çalkalanıyor. Ülke basınında da geniş yer alan habere göre, adı açıklanmayan bir öğretmen ile 16 yaşındaki öğrenci ders sırasında tartışmaya başladı.

Kısa süre sonra tartışmada tansiyon yükselerek kavgaya dönüştü. Kadın öğretmen ile öğrenci birbirine girerken, sınıftaki diğer öğrenciler neye uğradıklarını şaşırdı.

O anlar sınıftakiler tarafından görüntülenirken, söz konusu kayıtlar sosyal medyada yayılınca okul soruşturma başlattı.

Okul yönetimi tarafından yapılan açıklamada, olaya karışan öğrencinin polis tarafından gözaltına alındığı ve üçüncü derece saldırı suçlamasının yöneltildiği belirtildi.

Kavgayla ilgili araştırmanın tamamlanmasının ardından öğretmenin okuldaki akıbetine karar verileceği öğrenildi.

İLGİLİ HABERUçakta olay çıkardı... Ünlü oyuncuyu yaka paça indirdiler!Uçakta olay çıkardı... Ünlü oyuncuyu yaka paça indirdiler!

 

İLGİLİ HABERSosyal medya bu görüntüyü konuşuyor... Kontrole gitti gözlerine inanamadı!Sosyal medya bu görüntüyü konuşuyor... Kontrole gitti gözlerine inanamadı!
Son güncelleme: 14:56 02.11.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more