Sözcü Plus Giriş

Cani erkek arkadaş kız arkadaşını kamera önünde dövdü

Brezilya, Victor Junqueira isimli pilotun kız arkadaşını evinde vahşice dövdüğü görüntüleri konuşuyor... Geçen haftalarda yaşanan ve yerel basına bugün yansıyan olayda Victor, avukat olan kız arkadaşı Luciana'yı "kendisine verilen hediyeyi lokantada unuttuğu" için öldüresiye dövdü. Kamerayı önceden odasına saklayan genç kadın şikayetçi oldu.

Sozcu.com.tr
07:31 -
Cani erkek arkadaş kız arkadaşını kamera önünde dövdü

Brezilya’da gündem kadına şiddet… Önceki gün yerel basına yansıyan görüntülerde bir pilot olarak çalışan Victor Junqueira’nın yıllardır birlikte olduğu kız arkadaşı Luciana Sinzimbra’ya saldırdığı video büyük bir tartışma yarattı. Arkadaşlarıyla birlikte gittikleri bir mekanda kendisine verilen hediyeyi unuttuğu için çok kızgın olan Victor eve dönünce genç kadınla tartışmaya başladı.

 

Bu sırada genç kadın fark etmeden kamerayı odasına saklarken Victor, Luciana’ya saldırdı. Çok sert bir şekilde Luciana’ya vuran adam daha sonra avukat olarak başarılı bir kariyeri olan genç kadını boğmaya çalıştı. 3 yıldır birlikte olan çift bu olayın sonunda ayrıldı. Luciana, polise giderek Victor’dan şikayetçi oldu.

Genç kadın, "Tartışma alevlenince telefonun kamerasını açarak odama yerleştirdim" dedi.

Genç kadın, “Tartışma alevlenince telefonun kamerasını açarak odama yerleştirdim” dedi.

Yaşananların ardından Victor gözaltına alındı. Soruşturma devam ederken şartlı salıverilen Victor kadına şiddet, yaralama ve tehdit suçlarından suçlu bulunursa 4 yıla kadar hapis cezası alacak.

Son güncelleme: android-time 07:46 01.01.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more