Sözcü Plus Giriş

Cinsel organına iğne soktu, başına büyük iş aldı

Çin'de ilköğretim öğrencisi bir çocuk, ev ödevlerini yaparken uyanık kalmak için cinsel organına iğne yerleştirdi. 12-13 yaşında olduğu öğrenilen çocuk, yaptığını annesini söyler söylemez hastaneye kaldırıldı ve ameliyata alındı.

15:15 -
Cinsel organına iğne soktu, başına büyük iş aldı

Çin’de İngilizce yayın yapan Globol Times’ın haberine göre; olay 28 Temmuz Pazar günü yaşandı. Haberde adı anılmayan öğrenci, anneannesine ait bir akupunktur iğnesini çekmeceden gizlice aldı.

Çocuğun annesi tarafından yavaş yürüdüğünün fark edilmesi üzerine yaptığı şeyi itiraf ettiği belirtildi. Çocuk, “Ev ödevimi yaparken uyuyakalıyordum. İdrar yoluma bir iğne yerleştirerek uyanık kalmaya çalıştım” dedim.

İLGİLİ HABERYatakta karısıyla bastığı komşusunun cinsel organını makasla kestiYatakta karısıyla bastığı komşusunun cinsel organını makasla kesti

10 santimetre uzunluğundaki iğnenin sidik yoluna çok yaklaştığı ve çocuğun yürürken ve idrarını yaparken rahatsızlık hissettiği öğrenildi.

Doktor, iğnenin hareket etmesi halinde sidik torbasını ve arterleri parçalayabileceğini, ayrıca enfeksiyon ve kanama riskinin bulunduğunu ifade etti.

Çocuk acilen ameliyata alınırken, iki saat süren operasyon sonucunda iğne başarıyla çıkarıldı.

İLGİLİ HABERAldatan kocasının cinsel organını kesti! Yetmedi...Aldatan kocasının cinsel organını kesti! Yetmedi...
Son güncelleme: 15:18 31.07.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more