Sözcü Plus Giriş

Dünyaca ünlü aktör önce dövmüş sonra evi dağıtmış

Dünyaca ünlü oyuncu Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasındaki gerilim devam ediyor. Depp'in kendisine şiddet uyguladığını söyleyerek boşanma davası açan Heard'ün mahkemeye verdiği fotoğraflarda çiftin evinin son hali gözler önüne serildi. Fotoğraflarda sinir krizi geçirdiği iddia edilen Depp'in evdeki her şeyi parçaladığı görülüyor.

11:02 -
Dünyaca ünlü aktör önce dövmüş sonra evi dağıtmış

Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasındaki gerilimde sıcak bir gelişme yaşandı. Ünlü çift boşandıktan sonra Amber Heard, Depp’in kendisine şiddet uyguladığını söyleyerek tazminat davası açmıştı. Heard ve avukatının başvurusunda delil olarak sunulan fotoğraflar ortaya çıktı.

Amber Heard, Johnny Depp’in kendisine açtığı 50 milyon dolarlık hakaret davasını reddetti. Mahkemede Heard, avukatı aracılığıyla Depp’in karalama iddialarına yanıt verdi. Heard’ın avukatı Eric George, Depp’in evlenmeden önce ve evlendiği sırada kendisine şiddet uyguladığı iddialarını yineleyerek, yüzünde morluklar ve kollarında yara izlerini içeren görüntüleri mahkemeye sundu.

George, “Johnny Depp, Amber Heard’a fiziksel ve sözlü olarak şiddet uyguladı” diyerek, “Boşanmalarından bu yana aleni bir şekilde taciz etmeye devam etti ve istismarı reddederek dünyayı kandırmaya çalıştı. Bay Depp’in aşağılık davranışının sona ermesi çok uzun zaman aldı” ifadelerini de kullandı.

Heard dava dosyasına kendi fotoğrafını da ekledi.

Heard’ün iddiasına göre çift 2015 yılında tartıştı ve bu sırada sinir krizi geçiren Depp, Heard’e şiddet uygulayarak 3 milyon dolarlık çatı katındaki lüks daireyi birbirine kattı. Delil olarak sunulan fotoğraflarda evin salonu ve odalarındaki neredeyse bütün eşyalar kırılmış ve ciddi hasarlar oluştuğu görülüyor.

Ünlü aktrist, Johnny Depp ile birlikte yaşadığı 3 milyon dolarlık evin darmadağın olduğu fotoğrafları paylaştı.

Dava dosyasına ayırca yaşadığı şiddetin ardından çektiği fotoğrafları da paylaşan Amber Heard bu davanın peşini bırakmayacağını söyledi.

Heard, Depp’in kendisine vurarak kafa derisinde hasar oluşturduğunu söyledi.

Heard, Depp’in kendisine arka arkaya çok kez vurduğunu ve bu sebeple kafasının belli bölümünde saç çıkmadığını söyledi. Heard ayrıca Depp’in kendisine vurarak yüzünü morarttığını da dile getirdi.

Son güncelleme: 11:12 13.04.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more