Sözcü Plus Giriş

Gece yarısı döner dehşeti! İçinden çıkana inanamadılar!

İngiltere'de eğlenmeye çıktıkları gecenin sonunda döner yemek için bir restorana giren üç kadın, ekmeklerin içine gizlenmiş haplarla karşılaşınca durumu polise bildirdi.

Sozcu.com.tr
14:40 -
Gece yarısı döner dehşeti! İçinden çıkana inanamadılar!

İngiltere’nin Batı Sussex bölgesinde 20’li yaşlardaki üç kadın, 29 Aralık’ta eğlenmek için dışarı çıktıkları gecenin sonunda ‘İstanbul Grill’ adlı döner restoranına gitti.

3 adet döner alan ve paket yaptırdıktan sonra eve dönen kadınlar, yemeğe oturduklarında gözlerine inanamadı.

Ekmeğin içinde beyaz haplar gören kadınlardan biri, arkadaşlarını uyardı. Diğer iki kadın da ekmeklerini kontrol ederken, mavi bir kapsülün içine gizlenmiş haplar buldu.

Durumu polise bildiren adı açıklanmayan kadınlar, restorandan şikayetçi oldu. Polis hapların içeriğini araştırmak için çalışma başlatırken, 30 ve 42 yaşlarındaki iki restoran çalışanı gözaltına alındı.

İLGİLİ HABERTürkiye'de de şubesi olan fast food zincirinde skandal görüntü!Türkiye'de de şubesi olan fast food zincirinde skandal görüntü!

 

İLGİLİ HABERFast food restoranında akılalmaz görüntü... Yakalanmamak için yarı çıplak kaçtı!Fast food restoranında akılalmaz görüntü... Yakalanmamak için yarı çıplak kaçtı!
Son güncelleme: 14:43 31.12.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more