Sözcü Plus Giriş

İngiliz polisi Barış için teyakkuzda

İngiltere'nin başkenti Londra'da cumartesi günü bıçaklı saldırıya uğrayan Barış Küçük yaşamını kaybetti. Kız arkadaşını evine bıraktıktan sonra 2 gaspçının saldırısına uğrayan Küçük için İngiliz polisi harekete geçti.

Sozcu.com.tr
09:03 -
İngiliz polisi Barış için teyakkuzda

İngiltere’nin başkenti Londra’da Cumartesi gecesi bir Türk cinayete kurban gitti. Kız arkadaşını evine bırakan Barış Küçük evine doğru yola çıktı. Ancak bu sırada 2 soyguncu 33 yaşındaki Küçük’ün arkasından yaklaşıp baldırını bıçakladı ve parasını alıp kaçtı.

Atar damarından yaralanan Küçük kan kaybından yaşamını yitirdi. Polis zanlıların bulunması için geniş çaplı bir soruşturma başlattı. Öte yandan yerel basın da olaya tanık olan ya da yaşanan cinayetle ilgili bilgisi olanların ihbar hattını kullanmasını istedi. Barış Küçük’ün İngiltere’de yaşayan ablası Hatice de yerel basına konuştu. Evening Standard gazetesine konuşan Hatice Küçük, “Sıradan bir öğleden sonraydı. Kahvede çalıştıktan sonra spor salonuna gitti ve duş alıp dışarı çıktı. Her zamanki gibiydi fakat asla geri gelmedi. Adalet gelene kadar durmayacağız. Kardeşim iyi bir insandı” dedi.

Bölgede yaşayan bir kişi, “Olayın yaşandığı gece bir adamın bağırdığını duydum. Gerçekten çok yüksek bir sesle bağırıyordu. Saat gece 2:50 civarıydı. Ambulans ve polisin geldiğini duydum. Ben de dışarı çıktım ve bir adamın yerde yattığını ve ilk yardım ekiplerinin müdahale ettiğini gördüm” dedi.

Son güncelleme: 09:05 05.06.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more