Sözcü Plus Giriş

Ivanka’dan soğuk duş: Trump’ın kızı olmak zor değilmiş gibi…

ABD Başkanı Donald Trump'ın kızı olan ve babasının göreve gelmesinin ardından Beyaz Saray danışmanlığına atanan Ivanka Trump Cumartesi gecesi katıldığı bir etkinlikte yaptığı espriyle gündem oldu. Trump, Washington'ın önde gelen gazetecilerinin katıldığı yemekte, "Donald Trump'ın kızı olmak yeteri kadar zormuş gibi..." diye başladığı açıklamasıyla dikkatleri üzerine çekti.

Sozcu.com.tr
10:31 -
Ivanka’dan soğuk duş: Trump’ın kızı olmak zor değilmiş gibi…

Her hareketi ve her açıklaması olay olan ABD Başkanı Donald Trump’ın kızı ve aynı zamanda Beyaz Saray danışmanı olarak görev yapan Ivanka Trump dün Washington’da bir etkinliğe katıldı. Washington’ın önde gelen gazetecilerinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Gridiron yemeğine babası yerine katılan Ivanka Trump yaşadığı zorlukları esprili bir dille anlattı.

Ivanka Trump, sık sık kamuoyunun karşısına babası ABD Başkanı Donald Trump’la çıkıyor.

Renaissance Washington Hotel’de düzenlenen yemekte konuşan Ivanka, babasıyla yaşamanın ve çalışmanın zorluklarını dile getirdi. Eşiyle birlikte Beyaz Saray’da danışman olarak görev yapan Ivanka, “Babam bu akşam buraya gelmemi istedi, insanlar benim birçok ayrıcalığım olduğunu düşünüyor fakat sanki Donald Trump’ın kızı olmak dünyanın en zor işi değilmiş gibi” diyerek salondakileri güldürdü.

Son güncelleme: 10:35 03.03.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more