Sözcü Plus Giriş

Kraliyet ailesindeki gerilim bugün ortaya çıktı: Önüne dön Meghan!

Kraliyet ailesine girmeden önce bazı dizilerde oynayarak tanınan aktrist Meghan Markle'ın geçen hafta Büyük Britanya Kraliyet ailesinde yine olay çıkardığı ortaya çıktı... Geçen hafta Kraliçe Elizabeth'in doğum günü dolayısıyla kutlanan Trooping the Colour isimli etkinlikte Dük Harry, eşini kameralar önünde azarladığı anlaşıldı.

09:51 -
Kraliyet ailesindeki gerilim bugün ortaya çıktı: Önüne dön Meghan!

Büyük Britanya Kraliyet ailesine büyük olay ve iddialarla giren ve İngiliz halkının bir kısmı tarafından hiç de kabul görmeyen Meghan Markle’ın geçen hafta kameralar önünde eşi Dük Harry tarafından azarlandığı ortaya çıktı.

Büyük Krallık hükümdarlarının doğum günlerinin sembolik olarak her yıl kutlandığı Trooping the Colour isimli etkinlikte Buckingham Sarayı’nın balkonuna çıkan kraliyet ailesi üyeleri halkı selamlamıştı. Geçen hafta kameralara yansıyan görüntüleri analiz eden İngiliz basını ağız okuyabilen uzmanlara danıştı ve Harry ile Meghan arasındaki gerilimi gözler önüne serdi.

Arkasını dönen Meghan’ı uyaran Harry’nin suratında bu durumdan duyduğu memnuniyetsizlik göze çarptı.

Etkinlik sırasında Harry’nin önünde duran ve ulusal marş çalındığı sırada eşiyle ile konuşmaya çalışan Meghan’ın azar yediği ortaya çıktı. İlk seferde arkasını dönen Meghan’a yarım ağızla yanıt veren Harry’nin daha sonra tekrar arkasını dönen eşini çok sert bir şekilde uyardığı görüldü.

İkinci dönüşü sırasında Harry önce, “Önüne dön” diyor ve daha sonra buna rağmen arkaya dönen Meghan’ı kaş ve göz hareketleriyle uyararak, “Bak” diyerek diğer insanların arkasına dönmediğini gösteriyor. Bundan sonra Meghan utanç içinde önüne dönüyor.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more