Sözcü Plus Giriş

Genç kadın çırılçıplak soyunup köprüden atladı

Portekiz'in turistik sahil kentlerinden Porto'da genç bir kadın, etraftakilerin şaşkın bakışları arasında, çırılçıplak soyunarak 45 metrelik köprüden atladı.

Sozcu.com.tr
13:23 -
Genç kadın çırılçıplak soyunup köprüden atladı

Şoke eden olay, metalden yapılan kemerli köprüdeki insanlar tarafından görüntülendi.

İngiliz Daily Star gazetesinin internet sitesinde yayınlanan görüntülerde, Brezilyalı olduğu öne sürülen üstsüz bir kadının pantolonunu çıkarıp aşağıda bekleyen kalabalığa attığı görülüyor.

Haberde adı belirtilmeyen kadın, çırılçıplak bir halde köprünün kenarında sendeliyor fakat sonra dengesini sağlamayı başarıyor. Hemen ardından ise zerre kadar tereddüt etmeden nehre atlıyor. Genç kadının şans eseri nehir kenarına sapasağlam ulaştığı da görüntülere yansıyor…

İLGİLİ HABERPencerede seks yaparken 9'uncu kattan düştülerPencerede seks yaparken 9'uncu kattan düştüler

50 metreden suya atlamanın beton zemine çakılma etkisi yarattığı düşünülürse çılgın kadının ne kadar şanslı olduğu anlaşılabilir.

Çıplak kadının yetkililer onu durdurmaya gelmeden nehre atladığı öğrenildi. Güvenlik güçlerinin olayın ardından bölgede arama çalışmaları yaptığı, fakat olayla ilgili herhangi bir şüpheliyi bulamadığı belirtildi.

İLGİLİ HABERUçuş ekibi şişe çevirmece oynadı, sonra da çırılçıplak soyunup oteli birbirine kattıUçuş ekibi şişe çevirmece oynadı, sonra da çırılçıplak soyunup oteli birbirine kattı
Son güncelleme: 14:16 17.07.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more