Sözcü Plus Giriş

Düğünde şaşkına çeviren kare: Nedimeler bir anda elbiselerini sıyırıp…

Özellikle ABD'de çok sık kullanılan sosyal mecra Reddit'te paylaşılan bir fotoğraf büyük bir tartışmayı da beraberinde getirdi. ABD'de gerçekleşen bir düğünde çekildiği tahmin edilen fotoğrafta gelin, siyah elbiseli 5 nedimesiyle poz veriyor. Fakat fotoğrafta nedimelerden dördünün kameraya sırtlarını dönerek elbiseyi kalçalarına kadar sıyırmaları ve bu şekilde poz vermeleri büyük tepki çekti.

Sozcu.com.tr
08:35 -
Düğünde şaşkına çeviren kare: Nedimeler bir anda elbiselerini sıyırıp…

Sosyal paylaşım platformu Reddit’te paylaşılan bir fotoğraf sosyal medyayı karıştırdı… ABD’de gerçekleşen bir düğünde çekildiği tahmin edilen fotoğrafta bir gelin ve siyah elbiseler içindeki 5 nedimesi yan yana poz veriyor.

Fakat fotoğraflarda nedimelerden dördünün tam da deklanşöre basıldığı sırada sırtlarını dönerek elbiselerini kalçalarına kadar sıyırarak “teşhircilik” yapmaları büyük tepki çekti. Sosyal medyada bazı kullanıcılar nedimelerin bu davranışının uygunsuz olduğunu söylerken bir kullanıcı, “Bu çok korkunç bir düğün deneyimi olmalı. Çok kalitesiz” ifadesini kullanırken bir diğer kullanıcı ise, “Gelinin sağındaki nedimeye yazık olmuş. Arkadaşlarına eşlik etmek istememiş ki gayet de haklı” ifadesini kullandı.

Sosyal medya kullanıcıları gelinle birlikte normal poz veren nedimeyi överken, diğer nedimeleri adeta topa tuttu. Bazı sosyal medya kullanıcıları, “Ben olsam bu fotoğraf çekilirken kareden çıkardım ve bir daha onlarla görüşmezdim. Çok kötü bir durum” yorumunu yaptı.

İLGİLİ HABERÜnlü mafya dizisinin oyuncusu evinde ölü bulunduÜnlü mafya dizisinin oyuncusu evinde ölü bulundu

Fotoğraftaki gelin ve nedimelerin kimliklerine dair bir bilgi paylaşılmadı.

İLGİLİ HABERSeks partisinde görünmez kaza: Onlarca yaralı varSeks partisinde görünmez kaza: Onlarca yaralı var
Son güncelleme: 08:49 04.11.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more