Kraliyet bebeği tanıtıldı

İngiliz kraliyet ailesinin merakla beklediği yeni bebek kamuya tanıtıldı... Sussex Dükü Harry ile Düşes Meghan'ın erkek çocuğu önceki gün dünyaya gelmişti. Windsor Kalesi'nde bebekleriyle gazetecilerin karşısına çıkan Meghan, "Anne olmak çok büyülü" dedi. Harry ise çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Kraliyet bebeği tanıtıldı

Sussex Dükü Harry ve Düşes Meghan bebekleriyle ilk kez kameralar karşısına çıkardı. Harry ve Meghan yeni doğan bebekleriyle mutlu bir şekilde kameralara poz verdi. Prens Harry yaptığı açıklamada, “Sevinç kaynağımıza kavuştuğumuz için çok mutluyuz, çok tatlı bir mizacı var. O yavaş yavaş büyürken onunla değerli zamanlar geçirmeyi dört gözle bekliyoruz “şeklinde açıklamada bulundu.

Sussex Düşesi Meghan ise “Bu bir sihir gibi ve oldukça şaşırtıcı. Dünyanın en iyi iki erkeğine sahip olduğumu söylemek istiyorum, bu yüzde gerçekten mutluyum. O bir rüya gibi bu yüzden geçen birkaç gün bizim için çok özel” dedi. Adı henüz açıklanmayan bebek, Prens Charles, Prens William ve üç çocuğu ve Prens Harry’nin ardında tahtın yedinci sırasında yer alacak.

Harry basının karşısına bebeğiyle ilgili espri yapmayı da ihmal etmedi. Harry, bebeklerinin yüzünü kameraya döndürmesini isteyen basın mensubuna, “Dikkat ederseniz yüzü biraz kıllı” dedi.

Kraliyet çifti bir geleneği de yıktı… Daha önce kraliyet mensupları doğumdan sonra hastane önünde bekleyen basın mensuplarıyla bir araya gelirdi. Bu sefer Meghan ve Harry Windsor Kalesi’nde basının karşısına çıktı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...