Sözcü Plus Giriş

Merkel bir kez daha kameralar önünde nöbet geçirdi

Almanya Başbakanı Angela Merkel, bir kez daha kameraların karşısında titreme nöbeti geçirdi. Son dönemde kameralar karşısına 3 kez titreme krizine giren Merkel, "İyiyim" açıklaması yaptı.

Sozcu.com.tr
13:47 -
Merkel bir kez daha kameralar önünde nöbet geçirdi

Başbakan Merkel, Finlandiya Başbakanı Antti Rinne’yi Berlin’de kabul ederken, askeri tören sırasında bir kez daha titreyince yine medyanın gündemine oturdu.

İlk olarak 18 Haziran’da yeni seçilen Ukrayna Cumhurbaşkanı Volodrimir Zelenskiy ile yaptığı görüşme sırasında titreme krizine giren Merkel’in su kaybı nedeniyle o duruma geldiği açıklanmıştı.

Almanya lideri, 27 Temmuz’da da yeni Adalet Bakanı’nın atanması vesilesiyle gerçekleştirilen törende tir tir titrerken görüntülenmişti. Yaşananların ardından Merkel konuyla ilgili bir açıklama yaptı… Reuters’ın son dakika gelişmesi olarak duyurduğu açıklamada Merkel, “Ben iyiyim. İnsanların benim için endişe etmesine gerek yok” dediği belirtildi.

İLGİLİ HABERMerkel korkuttu... Haftalar sonra yine titreme krizine girdiMerkel korkuttu... Haftalar sonra yine titreme krizine girdi
Son güncelleme: 07:22 11.07.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more