Sözcü Plus Giriş

Türlü fanteziler içeren Seks Adası tatili riske girdi

Daha önce Venezuela açıklarında bir adada gerçekleştirilen, bu yıl ise ABD'nin Nevada eyaletinde yapılacağı açıklanan Seks Adası organizasyonu tehlikeye girdi. Yetkililer, çıplak spor, helikopterde seks gibi aktiviteleri bünyesinde barındıran fantezi programının organizatörlerini uyardı.

Sozcu.com.tr
15:04 -
Türlü fanteziler içeren Seks Adası tatili riske girdi

‘The Good Girls Company' adlı organizasyon şirketi, tatilin bu yıl 2 Ağustos'ta başlayacağını ve dört gün süreceğini duyururken, etkinliğe 13’ü İngiliz 30 erkeğin kaydolduğu öğrenildi.

‘Dünyadaki Cennet' adı verilen etkinliğe katılmak isteyen konuklar 6 bin dolar (yaklaşık 35 bin lira) giriş ücretini ödedi.

Yetkililer, 100 kadından ikisiyle eşleşme imkânı tanıyan tartışmalı programda “eyaletin uyuşturucu ve fuhuş yasalarının ihlâl edilmesi durumunda” müdahalede bulunacaklarını duyurdu.

İLGİLİ HABERDehşet! Seks yapmak istemeyen kocasının cinsel organını kestiDehşet! Seks yapmak istemeyen kocasının cinsel organını kesti

18 YAŞINDA KÜÇÜKLERİ GÖRÜRSEK…

Seks Adası kaçamağı, “uyuşturucu dostu” olmakla eleştiriliyor; zira, burada kokain ve LSD gibi yasadışı uyuşturuculara ulaşmak oldukça kolay.

ABD Uyuşturucuyla Mücadele Dairesi, “Uyuşturucu yasası ihlâl edilirse gözaltılar ve sınırdışı işlemleri yaparız” çıkışıyla organizatörleri uyardı. Yetkililer ayrıca 18 yaşın altındakilerin seks yaptığının tespit edilmesi halinde de harekete geçeceklerini vurguladı.

İLGİLİ HABERSeks Adası tatilinin programı açıklandıSeks Adası tatilinin programı açıklandı

The Good Girls Company Sözcüsü ise katılımcılara güvence vererek, “Sınırdışı edilmeyle ilgili endişelenecek bir şey yok” dedi.

Organizasyon kapsamında üstsüz tenis oynama, üstsüz at sürme ve çölün üzerinde tur atarken helikopterde seks yapmak gibi aktiviteler bulunuyor.

İLGİLİ HABERAdi adam otelin balkonundan milletin kafasına işediAdi adam otelin balkonundan milletin kafasına işedi

Geçen yılki etkinlikte 16 yaşında bir kız, adada bekâratini kaybettiğini öne sürmüştü.

Brian adlı genç kız İngiliz Daily Mail gazetesine yaptığı açıklamada, “Muhteşemdi, öyle harikaydı ki düşünürken bile ağlamak istiyorum” demişti.

İLGİLİ HABERÜnlü spiker kadınların etek altından fotoğraf çekerken yakalandıÜnlü spiker kadınların etek altından fotoğraf çekerken yakalandı

 

Son güncelleme: 21:01 10.07.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more