Sözcü Plus Giriş

Ülkeyi yasa boğan ölüm: TV yıldızı ikizler intihar etti

İngiltere'de yayınlanan televizyon programı "Benim Büyük Düğünüm" ile şöhrete kavuşan 32 yaşındaki Bill ve Joe Smith kardeşler ormanlık alanda ölü bulundu. İngiliz basını kardeşlerden birinin kanserle mücadele ettiğini hatırlatırken, "Bu dünyada yalnız kalmak istemediler" başlığını attı.

Sozcu.com.tr
14:57 -
Ülkeyi yasa boğan ölüm: TV yıldızı ikizler intihar etti

İngiltere’de izlenme rekorları kıran “Benim Büyük Düğünüm” sayesinde şöhrete kavuşan ikizler Bill ve Joe Smith’in cansız bedenleri Kent’teki ormanlık alanda bulundu. İngiltere’nin çok okunan tabloid gazetelerinden The Sun 32 yaşındaki ikizlerin cansız bedenlerinin bir ağaçta asılı bulunduğunu yazdı.

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken Billy’nin kız arkadaşı Kristina Delaney sosyal medya hesabından, “Beni dünyanın en mutlu kadını yaptın. Benim için her şeyi yaptın ve bana hiç görmediğim sevgiyi gösterdin” yorumunu yaptı.

The Sun’da yer alan haberde kardeşlerin uzun süredir depresyonda olduğu belirtilirken, kardeşlerden birine kanser tanısı konulduğu belirtildi. Smith ailesi, “Kanser tanısı konduktan sonra Billy ve Joe yalnız yaşamak istemediklerine karar verdiler ve birbirlerine söz vererek intihar ettiler” açıklamasını yaptı.

İLGİLİ HABERAcı haberi ailesi duyurdu: Genç şarkıcı yaşamını yitirdi!Acı haberi ailesi duyurdu: Genç şarkıcı yaşamını yitirdi!
Son güncelleme: 15:09 30.12.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more