Sözcü Plus Giriş

Ünlü manken freni ıskalayınca havuza uçtu

Adı bir dönem Brezilyalı futbolcu Neymar ile anılan Hırvat manken Soraja Vucelic ölümden döndü... Playboy dergisine de poz veren Vucelic, Cannes'da lüks Lamborghini marka otomobili park ederken frene basamayınca başına gelmeyen kalmadı. Topuklu ayakkabı giydiği için freni ıskaladığını söyleyen Vucelic sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

Sozcu.com.tr
15:24 -
Ünlü manken freni ıskalayınca havuza uçtu

Bazı uzmanlar otomobil kullanırken düz tabanlı ayakkabı giyilmesini öneriyor… Terlik ya da topuklu ayakkabıyı önermeyen yetkililer ve otomobil uzmanlarının bu uyarılarının sebebi dün ortaya çıktı… Hırvat manken Soraja Vucelic ünlülerin akın ettiği Cannes’da dikkatsizliğinin faturasını az kalsın canıyla ödüyordu.

 

Bir dönem adı futbolcu Neymar’la da anılan ünlü manken Cannes’da lüks bir otomobil kullanırken park etmek istedi. Fakat topuklu ayakkabı giydiği için fren pedalını “ıskalayan” genç kadın aracı durduramayınca yüzme havuzuna uçtu.

Genç manken yaşadıklarını sosyal medyada paylaştı.

32 yaşındaki manken dün sosyal medya hesabında paylaştığı videoda yaşadıklarını anlattı. Vinç yardımıyla araçtan çıkarılan mavi Lamborghini’nin görüntüsünü paylaşan Vucelic, “Topuklu ayakkabı yüzünden freni ıskalarsanız, Lamborghini’niz havuzun dibini boylar” dedi. Genç mankenin havuz başında çekilen bir TV programı sırasında bu kazayı yaşadığı açıklandı.

Son güncelleme: 10:48 06.09.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more