Ünlü oyuncunun dekoltesindeki detay tartışma yarattı

Özellikle Hindistan'da rol aldığı filmlerle şöhrete kavuşan Bollywood yıldızı Vaani Kapoor sosyal medyada paylaştığı fotoğraf ile büyük tepki çekti. Derin göğüs dekolteli fotoğrafta ünlü oyuncunun giydiği kıyafet üzerinde bir mantra yazması tartışmayı da beraberinde getirdi.

Ünlü oyuncunun dekoltesindeki detay tartışma yarattı

Bollywood’da yer aldığı yapımlarla ülkenin en önemli oyuncularından biri haline gelen Vaani Kapoor’un dün Facebook üzerinden paylaştığı fotoğraf ülke gündemine bomba gibi düştü… En son yer aldığı War isimli film ile dikkatleri üzerine çeken 31 yaşındaki Kapoor ile hiç beklemediği bir tepkiyle karşı karşıya kaldı.

Derin göğüs dekoltesine sahip bir üst ile poz veren Kapoor’un kıyafeti üzerindeki detay sosyal medyada çok sert eleştirildi. Hint kültüründe ve Hinduizm’de önemli bir unsur olan mantralardan “Hare Ram Hare Krishna” yazan kıyafet büyük tepki çekti.

Devanagari alfabesiyle yazılan mantranın pembe üstte yer almasını uygunsuz bulan çok sayıda Hindistan vatandaşı genç aktristin kendilerine ve dine hakaret ettiğini söyledi. Bazı kullanıcılar yetkililere çağrıda bulunurken, ünlü oyuncudan şikayetçi oldu. Kapoor sosyal medyada paylaştığı fotoğrafın altına, “Hayatı çok da ciddiye almayın. Kimse sonuna kadar yaşamıyor” ifadesini kullanmıştı.

Halle Berry'den yıllar sonra gelen itiraf: 'Yıllardır süren ensest ilişkisi vardı' İlginizi Çekebilir Halle Berry'den yıllar sonra gelen itiraf: 'Yıllardır süren ensest ilişkisi vardı'

Bazı sosyal medya kullanıcıları, “Vaani Kapoor sen çok kötü bir oyuncusun ve sen bu çirkin kıyafetinle ve yarı çıplak vücudunda bize hakaret ediyorsun. Utanmalısın ya da bu üzerindeki uygunsuz kıyafeti değiştirmelisin” derken bazı kullanıcılar da Kapoor hakkında, “Utanmaz kadın” yorumu yaptı. Sosyal medyada bazı kullanıcılar ünlü oyuncunun bu kıyafet ile tekrar gündeme gelme çabası içinde olduğunu öne sürdü.

Meditasyon yaparken konsantrasyonu sağlamak için arka arkaya tekrar edilen kelimelerden oluşan mantra Hint kültüründe çok önemli bir yer kaplıyor. Hare Krishna ise 15’inci yüzyılda ortaya çıktı. Özellikle 1960’lardan sonra hippi kültürüyle dünya kamuoyunun da gündemine gelen Hare Krishna popüler kültürde de sıklıkla kullanılıyor.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...