Sözcü Plus Giriş

Yetenek Sizsiniz yarışmasında dans eden kadın nehirde ölü bulundu

Romanya'da düzenlenen yetenek yarışmasında sahneye çıkan ve büyük beğeni toplayan dansçı ve akrobat Alla Klyshta'nın cansız bedeni Almanya'daki bir nehirde bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, genç kadının eski sevgilisi gözaltına alındı.

Sozcu.com.tr
07:59 -
Yetenek Sizsiniz yarışmasında dans eden kadın nehirde ölü bulundu

Romanya, Ukrayna’da dünyaya gelen fakat katıldığı yetenek yarışmasındaki performansıyla herkesin sevgilisi olan 33 yaşındaki Alla Klyshta’ya ağlıyor… Romanya’da yayınlanan televizyon programına katılan ve başarılı dans ve akrobasi şovuyla milyonları kendine hayran bırakan Klyshta’nın cansız bedeni Almanya’dan da geçen Ren Nehri’nde bulundu. Nisan ayında Frankfurt’ta katılması gereken bir galaya gelmeyince ailesinin polise haber verdiği genç kadının cesedi evinin yakınlarında bulundu.

Romanya’daki şöhretin ardından Almanya’ya taşınan ve ülkenin güney batısındaki Baden Württemberg eyaletinde yaşamaya başlayan genç kadının cansız bedeni Rust kasabasındaki nehirde bulundu. Yetkililer olayla ilgili soruşturma başlatırken yerel basın Alla’nın eski erkek arkadaşının gözaltına alındığını aktardı.

Alman basını genç kadının başka bir yerde öldürüldükten sonra nehre bırakıldığını yazdı.

Freiburg’taki savcılık, “İncelemeler devam ediyor fakat cinayet ihtimali yüksek” dedi. Yerel basına konuşan Alman polisi, “Dansçının vücudu incelendi fakat henüz tam otopsi raporu gelmeden bir şey söylemek çok zor” dedi.

İLGİLİ HABERTecavüze uğrayan 17 yaşındaki kız ötanaziyle yaşamına son verdiTecavüze uğrayan 17 yaşındaki kız ötanaziyle yaşamına son verdi

Alman basınına konuşan genç kadının arkadaşı şarkıcı Chris Kolonko, “Alla ve eski erkek arkadaşıyla tanıştım. Erkek arkadaşı çok iyi biriydi fakat ilişkilerinde inişler ve çıkışlar vardı. Bana artık çift olmadıklarını söyledi ama birlikte çalışmaya da devam ettiler” ifadesini kullandı.

İLGİLİ HABERKorkunç cinayet: Sapık adam kız arkadaşını havuçla öldürdüKorkunç cinayet: Sapık adam kız arkadaşını havuçla öldürdü
Son güncelleme: 14:32 07.06.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more