Sözcü Plus Giriş

The Libertines solisti Pete Doherty uyuşturucu pazarlığında yakalandı!

Dünyaca ünlü The Libertines grubunun solisti Pete Doherty, Paris'te bir uyuşturucu satıcısıyla pazarlık yaparken yakalandı. Üzerinden iki gram kokain çıkan Doherty, gözaltına alındı.

Sozcu.com.tr
15:25 -
The Libertines solisti Pete Doherty uyuşturucu pazarlığında yakalandı!

The Libertines grubunun konser turnesi kapsamında son olarak 5 Kasım’da Berlin’de sahneye çıkan Doherty, geçtiğimiz günlerde Fransa’nın başkenti Paris’te görüntülenmişti.

Fransız polisinden bu sabaha karşı Doherty hayranlarını şok eden bir açıklama geldi. İngiliz şarkıcı, Paris sokaklarında bir uyuşturucu satıcısıyla pazarlık yaparken yakalandı. 40 yaşındaki şarkıcının üzerini arayan polis iki gram kokaine ulaştı.

İLGİLİ HABERÜnlü modele büyük şok! Köpek zinciriyle bağlayıp evini soydularÜnlü modele büyük şok! Köpek zinciriyle bağlayıp evini soydular

Olay yerinde gözaltına alınan Doherty, polis tarafından sorguya alındı. Fransız basınına yansıyan haberlere göre Doherty’ye herhangi bir suçlama yöneltilene dek 48 saat gözaltında tutulabileceği belirtildi.

İngiliz süpermodel Kate Moss’la yaşadığı çalkantılı ilişkiyle geçmişte sık sık gündeme gelen Doherty ve grubunun, 17 Kasım’da Lüksemburg’da ardından da Brüksel ve Utrecht’te konser vermesi bekleniyordu.

İLGİLİ HABERJennifer Aniston'dan çok konuşulacak hareket! Daha önce hiç yapmadım dedi ve...Jennifer Aniston'dan çok konuşulacak hareket! Daha önce hiç yapmadım dedi ve...
Son güncelleme: 15:35 08.11.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more