Sözcü Plus Giriş

Ünlü şarkıcının son fotoğrafı ortaya çıktı: Sağlıklı ve psikolojisi iyiydi

Dünyaca ünlü elektro grubu Prodigy'nin en önemli elemanlarından biri olan Keith Flint, dün hayatını kaybetti... İntihar ettiği tespit edilen 49 yaşındaki Flint'in ölmeden önce bir koşu yarışına katıldığı ve ruh sağlığının iyi olduğu ortaya çıktı.

Sozcu.com.tr
08:33 -
Ünlü şarkıcının son fotoğrafı ortaya çıktı: Sağlıklı ve psikolojisi iyiydi

Firestarter, Smack My Bitch Up ve Breathe gibi şarkılarla tanınan Prodigy’nin solisti Keith Flint’in ölmeden önce çekilen son fotoğrafı ortaya çıktı. Yaşadığı Essex’te düzenlenen koşu etkinliğine katılan ve ölmeden tam 2 gün önce ‘kişisel rekorunu’ kıran 49 yaşındaki Flint’i o gün görenler, “Kendisi çok sağlıklıydı ve çok enerjikti. Ruh sağlığı iyiydi” yorumunu yaptı.

Keith Flint’in koşu etkinliğinde kişisel rekorunu kırdığı açıklandı.

Turuncu bir bere ve neon yeşili bileklik takan Flint hakkında arkadaşı Rob Hadgraft, “Kısa mesafeli koşusunu 21 dakika 22 saniyede tamamladı ve kişisel rekorunu kırdı. Fiziksel olarak iyiydi ve neşesi de yerindeydi” yorumunu yaptı.

Flint’in grup arkadaşı Liam Howlett ise Twitter’da Flint’in ölümü hakkında açıklamalarda bulundu. Howlett, “Maalesef haberler doğru, bunu söylediğime inanamıyorum ama kardeşimiz Keith hafta sonu intihar etti. Ben şoktayım, çok öfkeliyim ve kafam karıştı. Kalbim kırıldı” ifadesini kullandı.

Son güncelleme: 08:40 05.03.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more