Sözcü Plus Giriş

Yıldız oyuncu sosyal medyayı ikiye böldü: Fotoşop var mı yok mu?

İngiltere'de birçok dizi ve filmde rol alan genç oyuncu Hetti Bywater, sosyal medyada paylaştığı video ile gündem oldu. 24 yaşındaki Bywater'ın fotoğrafında belinin ince olması, "Fotoşop yaptırmış" tartışması başlattı. Bywater, gelen yorum ve mesajlara çok sert bir şekilde yanıt verdi.

Sozcu.com.tr
14:15 -
Yıldız oyuncu sosyal medyayı ikiye böldü: Fotoşop var mı yok mu?

İngiltere’de çok izlenen TV dizilerinden EastEnders’ın eski oyuncularından Hetti Bywater sosyal medyada onbinlerce takipçisine gönderdiği fotoğraf ile gündem oldu. 24 yaşındaki başarılı oyuncunun bikiniyle çekilen fotoğrafında belinin çok ince çıkması hayranları ve sosyal medya trolleri arasında tartışma yarattı.

Ünlü mankenin paylaşımı İngiliz basınının gündemine oturdu.

Bazı kullanıcılar, “Hetti fotoşop yaparak belini inceltmiş” yorumunu yaparken, bazı insanlar da Hetti’nin kendi bedenini sevmesi gerektiğini söyledi. Fakat bu yorumların ardından sessizliğini bozan Bywater, çok sert bir mesaj yazarak eleştirilere ateş püskürdü.

Mesaj ve yorumların ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Hetti, “Fotoşop kullanmadım” dedi.

Bywater, “Bana sosyal medya üzerinden olumsuz mesaj yazanları artık silip engelleyeceğim. Benim belim ve kalçalarım çocukluğumdan beri böyle. İnce belli ve geniş kalçalıyım. Bu bizim ailede genetik. Ben vücudumla barışığım” dedi.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more