2019 ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Soru ve cevaplar yayımlandı mı?

ATA AÖF sınavları bu hafta sonu gerçekleştirildi. ATA AÖF final sınavları ardından sonuç, soru ve cevap bekleyişi başladı. Peki 2019 ATA AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

2019 ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Soru ve cevaplar yayımlandı mı?

Öğrencilerin gözü kulağı ATA AÖF sınav sonuçlarının açıklanacağı günde. ATA AÖF sınav sonuçlarının ne zaman açıklancağına dair bir açıklama bulunmasa da sonuçların gelecek hafta açıklanması bekleniyor. ATA AÖF sınav sonuçlarının açıklanmasından önce Atatürk Üniversitesi tarafından ATA AÖF final soru ve cevapları yayınlanacak.

ATA AÖF SINAV SORULARI VE CEVAPLARINA NEREDEN ULAŞABİLİRİM?

Atatürk Üniversitesi’nce (ATA) Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınav soruları ve cevapları erişime açılması ile birlikte ‘https://obs.atauni.edu.tr/' adresi üzerinden öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda kayıtlı olduğunuz programın derslerine ait materyallerine Öğrenim Yönetim Sisteminden (LMS) ulaşabilirsiniz. LMS'ye web sitemizde yer alan LMS bağlantısı üzerinden ya da http://lms3.ataaof.edu.tr// linkinden ulaşabilirsiniz.

Sınav soru ve cevaplarının ilerleyen günlerde açıklanması bekleniyor.

ATA AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

Atatürk Üniversitesi’nin bu yılki takvimine göre bütünleme sınavı 15-16 Haziran tarihinde gerçekleşecek. 2019 ATA AÖF sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı henüz belli değil ancak bütünleme sınav tarihi de baz alınarak sonuçların sınav sonrası 15 gün içerisinde açıklanması bekleniyor.

Loading...