Sözcü Plus Giriş

2019 AUZEF vize sınav giriş yerleri belli oldu! TIKLA ÖĞREN!

2018-2019 AUZEF Bahar dönemi ara sınav giriş belgeleri yayınlandı. Belgelerinize http://sinav.istanbul.edu.tr/ adresinden AKSİS kullanıcı adınız ve şifrenizle erişebilirsiniz. İşte AUZEF sınav giriş yerleri sorgulama ekranı...

18:41 -
2019 AUZEF vize sınav giriş yerleri belli oldu! TIKLA ÖĞREN!

AUZEF sınav giriş yerleri açıklandı. Binlerce öğrenci 4-5 Mayıs tarihlerinde vize sınavlarına girecek. Öğrenciler İstanbul Üniversitesi’nin Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi Öğrenci Sınav Bilgi Panelinden sınav giriş yerlerini öğrenebiliyor.

AUZEF SINAV GİRİŞ YERLERİ SORGULAMA EKRANI

BAHAR DÖNEMİ ARA SINAV MERKEZİ TERCİH İŞLEMLERİ BAŞLADI

2018-2019 Bahar Dönemi sınavları 81 ilde bulunan (89 merkez) sınav merkezlerinde gerçekleştirilecektir.

Sınav yeri tercih işlemleri 27 Mart 2019 saat 11.00'da başlayıp 1 Nisan 2019 saat 23.59'a kadar devam edecektir.

Sınav yeri tercih işlemlerini sinav.istanbul.edu.tr adresinden yapabilirsiniz.

4-5 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleşecek olan sınav merkezi tercihleri 2018-2019 Bahar dönemi sınavlarında geçerli olacaktır.

Sınav yeri tercihi yapmayan öğrencilerimizin, 2018-2019 güz döneminde giriş yapılan son sınavın tercihi sınav merkezi olarak belirlenecektir.

Sınav merkezi tercihleri sırasında engelli ve hükümlü öğrencilerimiz durumlarıyla ilgili bilgileri eksiksiz ve hatasız bir şekilde sisteme girmelidir.

İletişim bilgileriniz eğitim-öğretim faaliyetleri başta olmak üzere tüm bilgilendirmelerde kullanılacaktır. Eksik veya hatalı iletişim bilgisi verilmesi nedeniyle yaşanabilecek problemlerden fakültemiz sorumlu değildir.

AUZEF NEDİR?

Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF), İstanbul Üniversitesi bünyesinde açık öğretim ve uzaktan eğitim veren tüm programların faaliyetlerini yürüten fakültedir. 2009 yılından itibaren Uzaktan Eğitim, 2011 yılından itibaren de Açık Öğretim kapsamında öğrenci kabul eden AUZEF bu yönüyle Türkiye'deki tek açık ve uzaktan eğitim fakültesidir.

2016 yılı itibariyle AUZEF bünyesinde 15 Lisans, 15 Ön Lisans ve 7 Lisans Tamamlama programı bulunmaktadır. Bu programların 17'si Açık Öğretim, 18'i AUZEF'e bağlı Uzaktan Eğitim, 2'si de Diğer Fakültelere Bağlı Uzaktan Eğitim şeklindedir.

AUZEF, tüm programlarındaki öğrencilerine, dünyanın her yerinde internet üzerinden İstanbul Üniversitesi standartları ile öğretim görme ve mezun olma fırsatı sunmaktadır.

Yükseköğretim kurumlarının lisans programlarında okuyan veya mezun olan tüm öğrenciler hem lisans hem de ön lisans açık öğretim programlarına, ön lisans programlarında okuyan veya mezun olan tüm öğrenciler ise ön lisans açık öğretim programlarına, “Sınavsız İkinci Üniversite” kapsamında kayıt yaptırabilirler.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more