Sözcü Plus Giriş

AÖF 3 ders sınavı ne zaman? AÖF 3 ders sınav tarihi merak konusu…

AÖF 3 ders sınavına girecek öğrenciler sınav tarihini merakla bekliyor. Anadolu Üniversitesi, 2018-2019 öğretim yılı yaz döneminde Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi öğrencileri için yaz okulu açıyor. Ayrıca AÖF’ten 3 ders sınavı hakkında da önemli bir açıklama geldi. İşte ayrıntılar…

10:11 -
AÖF 3 ders sınavı ne zaman? AÖF 3 ders sınav tarihi merak konusu…

AÖF'ten 3 ders sınavı hakkında da önemli bir açıklama geldi. Açıköğretim Fakültesinden 3 ders sınavı ile ilgili açıklama geldi ve tarih belirlendi. AÖF 3 ders sınavı nedir sorusunun cevabı ise şöyle; “Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin lisans veya önlisans programlarında kayıtlı öğrencilere bahar dönemi dönem sonu sınavlarından sonra tanınan üç ders sınav hakkı, Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Üç Ders Sınav Hakkı Uygulama Usul ve Esaslarında belirlenen usul ve esaslar çerçevesinde yürütülür.”

AÖF ÜÇ DERS SINAVI NE ZAMAN?

Üç ders sınavı, 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü saat 14:00'da, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van illeri ile KKTC/Lefkoşa'da gerçekleştirilecektir.

Türkiye'de üç ders sınavının yapılacağı Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van illeri ile KKTC/Lefkoşa büroları 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü 10:00 – 16:00 saatleri arasında açık olacaktır.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more