2019 AÖF soruları ve cevapları yayınlandı! İşte 2018-1019 bahar dönemi AÖF final sınav soru ve cevap anahtarı

Üniversite eğitimlerini açıktan sürdüren öğrencilerin ter döktüğü AÖF final sınavları hafta sonu gerçekleşti. Birçok öğrenci AÖF soru ve cevaplarını bekliyordu ve beklenen AÖF soru ve cevapları yayınlandı. Öte yandan AÖF sonuçlarının ise en geç 15 gün içerisinde açıklanması bekleniyor.

2019 AÖF soruları ve cevapları yayınlandı! İşte 2018-1019 bahar dönemi AÖF final sınav soru ve cevap anahtarı

2018-2019 AÖF final sınavı 25-26 Mayıs’ta yapıldı. AÖF sınavına katılan öğrenciler merakla soru ve cevapları araştırıyordu. AÖF 2018-2019 bahar dönemi final sınavı soruları ve cevapları erişime açıldı. İşte AÖF final sınavı soruları ve cevapları…

AÖF SORU VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ÜÇ DERS SINAVI NE ZAMAN?

Ders notlarını yükseltmek için üç ders sınavına katılacak olan adaylar ise bu sınavların yapılacağı tarihi araştırmayı sürdürüyor. Anadolu Üniversitesi tarafından geçtiğimiz aylarda yapılan sınav takvimi açıklanmasında yer alan bilgilere göre AÖF üç ders sınavı 27 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Geçtiğimiz dönemler baz alındığında, sınavın ertesine denk gelen 10 gün içerisinde açıklanan AÖF sonuçlarının, bu dönem de aynı süreç dahilinde açıklanacağı düşünülürse, sonuçların bugün erişime açılacağı söylenebilir.

Anadolu Üniversitesi’nde AÖF soruları ve cevapları ile ilgili yapılan açıklama ise şöyle;