Sözcü Plus Giriş

AÖF sınav giriş belgesi çıkarma: 2019 AÖF sınav giriş yerleri ve sınav giriş belgesi…

AÖF sınavlarına kısa süre kaldı ve AÖF sınav giriş belgesi önem taşıyor. AÖF sınav giriş yerleri Anadolu Üniversitesi’nin internet sitesinde yayınlanıyor. Her oturuma başka bir okulda giren açıköğretimliler, sınav saatini kaçırmamak için erkenden AÖF sınav yerlerini öğrenmek istiyor.

08:31 -
AÖF sınav giriş belgesi çıkarma: 2019 AÖF sınav giriş yerleri ve sınav giriş belgesi…

Heyecanla beklenen AÖF sınav giriş yerleri ve sınav giriş belgeleri yayınlandı. Açıktan üniversite okuyan öğrenciler sınav giriş belgesini nasıl çıkartacağını merak ediyor. Öğrenciler haberimizde AÖF sınav giriş yerleri sorgulama ekranını görüntüleyebilir. AÖF bahar dönemi final sınav giriş belgesini sınava girmek isteyen bütün öğrenciler edinmek zorunda.

AÖF SINAV GİRİŞ YERLERİ DETAYLARI

AÖF öğrencileri her yıl 3 kez ( vize, final ve bütünleme ) sınava girmekte ve bu sınavlar sonucunda bir üst sınıflara geçmekte ya da geçememektedir. İşte sınav giriş belgesi çıkartma ekranı…

AÖF SINAV GİRİŞ YERİ SORGULAMA EKRANI

AÖF sınav giriş belgesi yayınlandı! İşte AÖF sınav belgesi ve AÖF giriş yerleri

SINAVA GİRERKEN GEREKLİ BELGELERİN LİSTESİ

* Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi
* Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi
* Fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, zorunlu askerlik görevini yerine getirmekte olan er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi, Türkiye Barolar Birliği tarafından verilen Baro Kartı/Avukat Kimlik Belgesi, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar, yurt dışında yapılan sınavlarda o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.

AÖF SINAV TARİHLERİ

Bahar dönemi vize sınavı 13 Nisan 2019 tarihinde başlıyor, 14 Nisan 2019 tarihinde sona eriyor.
Bahar dönemi final sınavı 25 Mayıs 2019 tarihinde başlıyor, 26 Mayıs 2019 tarihinde sona eriyor.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more