Sözcü Plus Giriş

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF 3 ders sınav tarihi ne zaman?

Açıköğretim fakültesi üzerinden eğitimine devam edenler merakla AÖF final sonuçlarını bekliyor. AÖF final sonuçları hakkında halen bir resmi açıklama bulunmuyor. AÖF 2019 bahar dönemi final sonuçları için geri sayım sürüyor. AÖF'te 3 ders sınav tarihlerine dair açıklamalar da merak edilen konular arasında yer alıyor. İşte detaylar...

09:16 -
AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF 3 ders sınav tarihi ne zaman?

AÖF sınav sonuçları için geri sayım başladı. Binlerce Açıköğretim Fakültesi öğrencisi merakla sınav sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Anadolu Üniversitesi, 2018-2019 öğretim yılı yaz döneminde Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi öğrencileri için yaz okulu açıyor. Ayrıca AÖF’ten 3 ders sınavı hakkında da önemli bir açıklama geldi. İşte ayrıntılar…

AÖF 3 DERS SINAVI İÇİN AÇIKALMA GELDİ

Açıköğretim Fakültesinden 3 ders sınavı ile ilgili açıklama geldi: “Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin lisans veya önlisans programlarında kayıtlı öğrencilere bahar dönemi dönem sonu sınavlarından sonra tanınan üç ders sınav hakkı, Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Üç Ders Sınav Hakkı Uygulama Usul ve Esaslarında belirlenen usul ve esaslar çerçevesinde yürütülür.”

AÖF sonuçları için dikkatler Anadolu Üniversitesi sitesinde… AÖF sınav sonuçları açıklandı mı?

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN?

Geçtiğimiz dönemler baz alındığında, sınavdan sonra 10 gün içerisinde açıklanan AÖF sonuçlarının, bu dönem de aynı süreç dahilinde açıklanacağı düşünülürse, sonuçların kısa süre içinde erişime açılacağı söylenebilir.

AÖF ÜÇ DERS SINAVI NE ZAMAN?

Üç ders sınavı, 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü saat 14:00’da, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van illeri ile KKTC/Lefkoşa’da gerçekleştirilecektir.

Türkiye’de üç ders sınavının yapılacağı Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van illeri ile KKTC/Lefkoşa büroları 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü 10:00 – 16:00 saatleri arasında açık olacaktır.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more