AÖF soru ve cevapları açıklandı! 2019 AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

25-26 Mayıs tarihlerinde AÖF final sınavlarına katılan öğrenciler AÖF sınav sonuçları, soru ve cevapları ne zaman açıklanacak merak ediyor. Yüzbinlerce öğrencinin ter döktüğü Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi final sınavı cevap anahtarı bekleniyor. Peki AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır? Soru ve cevaplar ne zaman erişime açıldı.

AÖF soru ve cevapları açıklandı! 2019 AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖF güz dönemi final sınavları yapıldı. Katılım gösteren öğrenciler AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır heyecan içinde bekliyor. Soru ve cevaplara ulaşarak kaç puan aldığını ve geçip geçmediğini merak edenler Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi final sınavı cevap anahtarını bekliyorlar. İşte 2019 AÖF soruları, cevapları ve sonuçlarına dair detaylar…

AÖF SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? 

AÖF soru ve cevapları yayımlandı. AÖF sonuçlarının açıklanması ise bir süre daha sürecek. Her sınavın ardından “Sonuçlar ne zaman açıklanacak?” konusu gündeme gelirken genellikle AÖF sınav sonuçları 15 gün içinde açıklanıyor.

AÖF E-KAMPÜS GİRİŞ

AÖF SINAV SONUÇ İTİRAZI NASIL YAPILIR?

Sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) işgünü içinde itiraz edilebilir. Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz. İtirazlar Açıköğretim Fakültesi Merkez Büro Yöneticiliği birimine dilekçe göndererek veya aofbilgi@anadolu.edu.tr adresine e-posta göndererek yapılabilir.

Loading...