Sözcü Plus Giriş

AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanır? AUZEF final sınavı soru ve cevapları bekleyişi…

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) 2018-2019 Güz Dönemi final sınavları 19-20 Ocak tarihlerinde yapıldı. Sınava katılan öğrenciler AUZEF sınav sonuçları kadar AUZEF final sınavı sorularını ve cevaplarını bekliyor. Soru ve cevap anahtarının yayınlanmasını bekleyenler resmi sınav sonuçlarından önce AUZEF final sınavında kaç puan aldığını hesaplayacak. Peki Sınav sonuçların ne zaman açıklanır?

10:17 -
AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanır? AUZEF final sınavı soru ve cevapları bekleyişi…

AUZEF final sınavları cumartesi sabah ve öğle, pazar sabah ve öğle olmak üzere 4 oturumda gerçekleşiyor. AUZEF s-ınavlarının ardından öğrenciler sınav soruları, cevapları ve sonuçları bekleyişine başlıyor. İşte AUZEF sınavları ile ilgili detaylar….

AUZEF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

AUZEF sınav soru ve cevapları bir iki gün içerisinde yayınlanması bekleniyor. Soru ve cevaplara http://auzef.istanbul.edu.tr/ adresinden öğrenci numaranızı girerek ulaşabilirsiniz. AUZEF sınav sonuçlarının ise şubat ayının ilk haftasında yayımlanması bekleniyor.

TELAFİ SINAVI NE ZAMAN?

AUZEF yarıyıl sonu telafi sınavlarının 16- 17 Şubat tarihlerinde yapılacak.
auzeff

AUZEF NEDİR?

Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF), İstanbul Üniversitesi bünyesinde açık öğretim ve uzaktan eğitim veren tüm programların faaliyetlerini yürüten fakültedir. 2009 yılından itibaren Uzaktan Eğitim, 2011 yılından itibaren de Açık Öğretim kapsamında öğrenci kabul eden AUZEF bu yönüyle Türkiye'deki tek açık ve uzaktan eğitim fakültesidir.

2016 yılı itibariyle AUZEF bünyesinde 15 Lisans, 15 Ön Lisans ve 7 Lisans Tamamlama programı bulunmaktadır. Bu programların 17'si Açık Öğretim, 18'i AUZEF'e bağlı Uzaktan Eğitim, 2'si de Diğer Fakültelere Bağlı Uzaktan Eğitim şeklindedir.

AUZEF, tüm programlarındaki öğrencilerine, dünyanın her yerinde internet üzerinden İstanbul Üniversitesi standartları ile öğretim görme ve mezun olma fırsatı sunmaktadır.

Yükseköğretim kurumlarının lisans programlarında okuyan veya mezun olan tüm öğrenciler hem lisans hem de ön lisans açık öğretim programlarına, ön lisans programlarında okuyan veya mezun olan tüm öğrenciler ise ön lisans açık öğretim programlarına, “Sınavsız İkinci Üniversite” kapsamında kayıt yaptırabilirler.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more