Sözcü Plus Giriş

KPSS ÖABT saat kaçta başlayacak? İşte KPSS ÖABT giriş belgesi sorgulama ekranı

ÖSYM tarafından gerçekleştirilecek 2019 KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Alan Bilgisi (ÖABT) yarın gerçekleştirilecek. Birçok kişi KPSS ÖABT sınavının saat kaçta başlayacağını merak ediyor. KPSS ÖABT saat 10.15’te uygulanacak. ÖABT İmam-Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmenliği Alanı Sınavı ise aynı gün 14.45’te düzenlenecek. İşte KPSS ÖABT giriş belgesi sorgulama ekranı...

11:32 -
KPSS ÖABT saat kaçta başlayacak? İşte KPSS ÖABT giriş belgesi sorgulama ekranı

KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi ile devam ediyor. Geçtiğimiz hafta alan bilgisi oturumlarını geride bırakan memur adayları, şimdi KPSS ÖABT sorularında ter dökecek. KPSS giriş belgesini aşağıdaki linkten edinebilirsiniz.

KPSS ÖABT GİRİŞ BELGELERİ NASIL ALINACAK?

28 Temmuz 2019 tarihinde uygulanacak olan KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sınavı Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlandı. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren sınava giriş belgelerini, ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile edinebilecek.

ÖSYM AİS: KPSS ÖABT SINAV GİRİŞ YERLERİ SORGULAMA EKRANI

KPSS ÖABT ne zaman yapılacak? İşte KPSS sınavı giriş belgesi…

ÖABT  SAAT KAÇTA YAPILACAK?

Bunun yanı sıra ÖSYM tarafından yayımlanan takvime göre KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) 28 Temmuz Pazar günü saat 10.15'te uygulanacak. ÖABT İmam-Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmenliği Alanı Sınavı ise aynı gün 14.45'te düzenlenecek.

Son güncelleme: 16:22 27.07.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more