MSB sivil memur alımı sonuçları sorgulama ekranı: MSB 165 sivil memur alımı sonuçları açıklandı!

MSB sivil memur alımı sonuçları için bekleyiş sürüyordu ve merakla beklenen sonuçlar bugün itibariyle aday erişimine açılırken talep edilen evraklar ve diğer tüm merak edilenler belli oldu. Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından yürütülen 165 sivil personel temini için sonuçlar değerlendirildi ve açıklandı. Adayların sonuçlarını öğrenmek için TC kimlik numarasıyla birlikte MSB Personel Temin Daire başkanlığı sonuç sistemine erişim sağlaması gerekiyor. İşte sonuç detayları...

MSB sivil memur alımı sonuçları sorgulama ekranı: MSB 165 sivil memur alımı sonuçları açıklandı!

MSB personel temini araması, MSB sivil memur alımı sonuçlarının açıklanmasıyla beraber arttı. 165 personel için değerlendirmeler tamamlandı, sonuçlar açıklandı. Peki sonuçlar nasıl sorgulanacak?

MSB PERSONEL ALIMI SONUÇLARI

msb personel alımı sözcü ile ilgili görsel sonucu

MSB SİVİL MEMUR ALIMI ADIMLARI

Mülakatlar 15-21 Mayıs 2019 tarihlerinde MEBS Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Mamak/ANKARA adresinde yapılacaktır.

Sorgulama sayfasında belirtilen tarihte sınav merkezinde bulunmayan adaylar sınav haklarını kaybedeceklerdir.

Adayların sınava gelirken belgelerinin aslı ile birlikte fotokopilerini de getirmeleri gerekmektedir. Ancak getirilen belgelerin asılları teslim edilmeyecek, adayın kendisinde kalacaktır.

Cep telefonu ile sınav merkezine giriş kabul edilmeyecektir.

Adayların başvuru şartlarını taşımadıkları anlaşıldığında veya evraklarının eksik/yanlış olduğu tespit edildiğinde, temin sürecinin hangi aşamasında olursa olsun işlemleri sonlandırılacaktır.