Altın fiyatlarında artış durdurulamıyor! İşte gram ve çeyrek altında son durum

Altının gram fiyatı, güne yükselişle başlamasının ardından 240,7 lira seviyesinde dengelendi. Önceki gün kapanışta çeyrek altın 390 lira, Cumhuriyet altını 1.596 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,25 yükselişle 239,2 liradan işlem gördü. Peki çeyrek altın fiyatları ne kadar? İşte 24 Nisan altın fiyatları...

Altın fiyatlarında artış durdurulamıyor! İşte gram ve çeyrek altında son durum

Altın fiyatları yönünü yukarı çevirdi. Dün ons altındaki değer kayıplarına paralel negatif bir seyir izleyen gram altın, günü önceki kapanışa göre yüzde 0,12 azalışla 238,5 liradan tamamladı. Gram altın bugüne ise yükselişle başlayarak 240,7 lira seviyesinde dengelendi. Peki çeyrek altın ne kadar? İşte 24 Nisan güncel altın fiyatları…

GÜNCEL ALTIN FİYATLARI

Gram altın: 240,7 lira

Çeyrek Altın: 396 lira

Cumhuriyet altını: 1.620 lira

Asya piyasalarında negatif bir seyir izleyen altının ons fiyatı ise şu dakikalarda yüzde 0,15 değer kaybıyla 1.270,33 dolar seviyesinden işlem görüyor.

DOLARDAKİ ARTIŞ ALTINI BASKILIYOR

AA Finans Analisti İslam Memiş, dolar varlıklarında yaşanan toparlanmanın ons altın fiyatını baskılamaya devam ettiğini kaydetti.

Memiş, altının ons fiyatında negatif görünümün devam ettiğini belirterek, ons altında düşüşlerin devamı halinde 1.263 doların destek olarak takip edileceğini, 1.278 doların ise direnç konumunda olduğunu dile getirdi.

Altın fiyatlarını etkileyen dolarda son durum... İlginizi Çekebilir Altın fiyatlarını etkileyen dolarda son durum...