Sözcü Plus Giriş

Anadolubank Sivas şubesini Açtı

Anadolubank Sivas Şubesini açtı. Anadolubank Genel Müdürü Namık Ülke “Anadolubank olarak sektörün ihtiyaç ve sorunlarını en iyi şekilde analiz ediyor, müşterilerimizin her yıl farklılaşan ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetlerini geliştiriyor ve yeni istihdam alanları sağlayarak hedeflerine emin adımlarla ulaşmaları için destek vermeye devam ediyoruz” dedi.

10:51 -
Anadolubank Sivas şubesini Açtı

Anadolubank Sivas Şubesini açtı. Anadolubank KOBİ, İşletme, Ticari, Bireysel ve Tarım Bankacılığı alanlarında hizmet vermeye devam ediyor.

Anadolubank Genel Müdürü Namık Ülke “Anadolubank olarak sektörün ihtiyaç ve sorunlarını en iyi şekilde analiz ediyor, müşterilerimizin her yıl farklılaşan ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetlerini geliştiriyor ve yeni istihdam alanları sağlayarak hedeflerine emin adımlarla ulaşmaları için destek vermeye devam ediyoruz” dedi.

Müşterilere sadece finansal uzman değil, çözüm ortağı olduklarını belirten Ülke, konusunda yüksek finansal ve bilgi birikimine sahip uzman kadrosu ile Sivas halkına hizmet vermenin gurur ve heyecanını yaşadıklarını bildirdi.

Anadolubank Sivas Şube Müdürü Deniz Şeker, “Tüm çalışmalarında müşterileri ile uzun soluklu, sürdürülebilir ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler tesis etmeyi amaçladıklarını” söyledi.

Son güncelleme: 16:05 22.10.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more