Sözcü Plus Giriş

Bakan Ziya Selçuk’tan atama istediler

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'a atanamayan öğretmenler 'ne zaman atama olacak' diye sordu. Selçuk ise açıklamayı Cumhurbaşkanı'nın yapacağını bildirerek, "Ben de Maliye'den haber bekliyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız açıklayacak" cevabını verdi.

09:19 -

İnegöl Müzakere Cemiyeti’nin toplantısına katılmak üzere Bursa’ya gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk toplantıya girerken yanına atanamayan iki öğretmen geldi. Atamalarının yapılıp yapılmayacağını soran atanamayan iki öğretmene Bakan Selçuk, “Ben de Maliye’den haber bekliyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız açıklayacak” cevabını verdi.

Bakan Selçuk Bursa’da İmam Hatipli öğrencileri de ziyaret etti.

İNEGÖL’DE ÜNİVERSİTE HAZIRLIĞI

İnegöl’e üniversite kurulması için hazırlanan dosyalar Bakan Selçuk’a iletildi. Selçuk, toplantının sonunda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. “İnegöl Köftesi tadını nasıl buldunuz?” sorusunu şakacı bir dille cevaplayan Bakan Selçuk, “İnegöl’e üniversite kurulacak mı sorusuna ise, “İnegöl için harika bir haber. İnşallah güzel çalışmalar olacak. İnegöl Türkiye’de parmakla gösterilen, eğitimiyle, üretimiyle her türlü imkanıyla güzel bir şehrimiz. El birliğiyle çalışıyoruz. Daha güzel olacak” dedi.

İLGİLİ HABERSözleşmeli öğretmenlik atama sonuçları saat kaçta? Gözler MEB atama sorgulama ekranında...Sözleşmeli öğretmenlik atama sonuçları saat kaçta? Gözler MEB atama sorgulama ekranında...
Son güncelleme: 10:35 08.02.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more