Halkbank’tan kredi kartı borçları için düşük faizli kredi! Kredi kartı yapılandırma şartları neler?

Bankalar daha önce konut kredisi faizlerini ardı ardına düşürmüştü. Şimdi ise kredi kartı borçlarının yapılandırılması için düşük faizli kredi kampanyaları gündemde. Ziraat Bankası'nın başlattığı kredi kartı borçlarının ödenebilmesi için düşük faizli kredi uygulamasına Vakıfbank'tan sonra Halkbank da katıldı. Vatandaşlar yoğun başvuru nedeniyle düşük faizli kredi almakta zorlanmıştı. İşte kredi kartı borçlarının yapılandırılması ile ilgili ayrıntılar...

Halkbank’tan kredi kartı borçları için düşük faizli kredi! Kredi kartı yapılandırma şartları neler?

Halkbank, kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanan ve birikmiş kredi kartı borcunu yapılandırmak isteyen müşterilerine “Halk Destek Kredisi” kullandıracağını duyurdu. Halkbank’tan yapılan açıklamaya göre, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği çözümlere bir yenisini daha ekleyen Halkbank, kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanan ve birikmiş kredi kartı borcunu yapılandırmak isteyen müşterilerine “Halk Destek Kredisi” kullandıracak.

HALKBANK KREDİ KARTI YAPILANDIRMA KREDİSİ

Kredi kapsamında, Halkbank kredi kartı kullanıcıları, Halkbank ve diğer bankalara ait kredi kartı borçlarını aylık yüzde 1,10’dan başlayan faiz oranları ve 60 aya kadar vade ile yapılandırma imkânından yararlanabilecek. “Halk Destek Kredisi”ni kullanmak isteyenlerin, gelir durumlarına uygun ödeme planı oluşturmaları da mümkün olabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, müşterilerine her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti. Arslan, şunları kaydetti:

“Adını halktan alan bir banka olarak, halkımızın her türlü finansal ihtiyacına yanıt vermek önceliğimiz. Halk Destek Kredisi ile ödeme zorluğu yaşanan kredi kartlarına ait borçları yeniden yapılandıracak ve piyasa istikrarına katkı sağlamak için verdiğimiz desteği sürdüreceğiz. Bu kredi sayesinde kart sahipleri biriken borçlarını tek bir çatı altında toplayarak kolayca ödeme şansına sahip olacaklar. Bu kredimizle müşterilerimize rahat bir nefes aldıracağız.”

Ziraat Bankası kredi kampanyası detayları... İlginizi Çekebilir Ziraat Bankası kredi kampanyası detayları... VakıfBank'tan kredi kartı borcu yapılandırması İlginizi Çekebilir VakıfBank'tan kredi kartı borcu yapılandırması

AA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...