Sözcü Plus Giriş

İlan detayları belli oldu! Adıyaman Üniversitesi 35 öğretim üyesi alacak

Basın İlan Kurumu resmi portalı ilan.gov.tr'de yayımlanan ilana göre; Adıyaman Üniversitesi 35 öğretim üyesi alacak. Adıyaman Üniversitesi'nden yapılan açıklamada, "Üniversitemize, 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümlerine göre devamlı statüde çalıştırılmak üzere Öğretim elemanları alınacaktır." denildi. İşte ilan detayları...

09:31 -
İlan detayları belli oldu! Adıyaman Üniversitesi 35 öğretim üyesi alacak

Adıyaman Üniversitesi bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, 2547 sayılı Kanunun ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacak. Adıyaman Üniversitesi öğretim üyesi alım ilanı detayları haberimizde.

İLAN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Basın İlan Kurumu resmi portalı ilan.gov.tr'de yayımlanan ilanda başvuru detayları aşağıdaki gibi duyuruldu.

1- Profesör Kadrosuna Müracaat Edeceklerin ‘.Dilekçeleri ekinde özgeçmişini, doçentlik belgesinin suretini, yayın listesini, tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönettiği doktora çalışmalarını, Üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen 6 takım dosya ile başvurmaları gerekmektedir.

2- Doçent Kadrosuna Müracaat Edeceklerin dilekçeleri ekinde özgeçmişini, doçentlik belgesinin suretini, yayın listesini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya ile başvurmaları gerekmektedir.

3- Doktor Öğretim Üyesi Kadrosuna Müracaat Edeceklerin -.Dilekçeleri ekinde, özgeçmişini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya ve mezuniyet belgesi, doktora veya uzmanlık belgesinin sureti ile başvurmaları gerekmektedir.

Doktor öğretim Üyesi kadrolarına Doçentler başvuramazlar.

MÜRACAAT YERİ VE TARİHİ :Profesör ve Doçent adaylarının Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına, diğer adayların ilgili birimlere; ŞAHSEN başvurmaları gerekmektedir.

Müracaatlar ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde yapılmalıdır.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more