Sözcü Plus Giriş

Jandarma sözleşmeli subay alımı şartları neler? Jandarma subay alımı tarihleri…

Basın İlan Kurumu resmi portalı ilan.gov.tr'de yayımlanan ilana göre; Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlıklarına Muvazzaf Sözleşmeli Subay alınacak. Jandarma subay alımı şartları ve tarihleri merak ediliyor. Başvuru yapmak isteyenlerin araştırdığı detaylar haberimizde yer alıyor...

10:43 -
Jandarma sözleşmeli subay alımı şartları neler? Jandarma subay alımı tarihleri…

Jandarma personel alımına dair yayınlanan ilan, başvuru yapmak için bekleyen birçok kişiyi heyecanlandırdı. Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığında eğitim-öğretim görecek, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığının erkek/kadın sözleşmeli subay ihtiyacını karşılamak amacıyla ön başvurular 09-29 Nisan 2019 tarihleri arasında internet üzerinden yapılacak. Detaylara aşağıdaki link üzerinden erişebilirsiniz…

JANDARMA SUBAY ALIMI DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

a. Ön başvurular https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet adreslerinden ulaşılabilecek Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla e-devlet şifresi, mobil imza, e-imza, T.C. kimlik kartı veya internet bankacılığı seçeneklerinden birisi ile 09-29 Nisan 2019 tarihleri arasında giriş yapılacaktır.

b. Başvurusu kabul edilip seçme sınavlarına katılmaya hak kazanan aday listesinin ve sınavlarla ilgili uygulama esasları, sınav ücreti yatırma duyurusu, sınav merkezi, sınav tarihi ve diğer tüm duyurular https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet adreslerinden ilan edilecektir.

c. Başvuru kılavuzları okunmadan, internet ortamında başvuru yapılmamalıdır. Başvuru esnasındaki yapılabilecek yanlış kodlamalar ve yanlış beyanlardan, ilanların takip edilmemesinden doğacak olumsuz sonuçlardan aday sorumludur.

jandarma sözcü ile ilgili görsel sonucu

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

a. Ön başvurular sadece, https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet adresleri ile, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla yapılacaktır. İnternet ortamı dışında posta yoluyla veya şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

b. Adayların “Başvuru Kılavuzunun” tamamını okuduktan sonra başvurusunu yapması gerekmektedir.

c. Başvurular, 09 Nisan 2019 günü başlayıp, 29 Nisan 2019 günü saat 16:59'da sona erecektir.

ç. Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi'ne e-Devlet kapısı üzerinden e-devlet şifresi, mobil imza, e-imza, T.C. kimlik kartı veya internet bankacılığı seçeneklerinden birisi ile giriş yapılacaktır.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more