Sözcü Plus Giriş

Ne zaman emekli olurum? E Devlet’ten emeklilik sorgulama…

Yıllarca çalışıp prim günü ve yaş haddini dolduranlar ne zaman emekli olacaklarını merak etmektedir. E Devlet üzerinden emeklilik sorgulama ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizde...

08:10 -
Ne zaman emekli olurum? E Devlet’ten emeklilik sorgulama…

4A, 4B ve 4C’li olarak çalışan ve emeklilik ile ilgili şartları yerine getirenler ne zaman emekliliğe hak kazanacaklarını öğrenmek istiyor. İşte e Devlet üzerinden emeklilik sorgulama işlemleri…

4A EMEKLİLİK SORGULAMASI NASIL YAPILIR?

E-Devlet 4A emeklilik sorgulaması yapmak istiyorsanız ilk olarak, https://www.turkiye.gov.tr/4a-hizmet-dokumu sorgu ekranından kimliğimi şimdi doğrula butonuna tıklayınız. Daha sonra kimliğinizi doğrulamak için TC kimlik numaranızı ve şifrenizi giriniz. Bu şekilde e Devlet sistemine giriş yapabilirsiniz. Açılan sayfadan E-Devlet SSK emeklilik hizmet dökümü sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

4B EMEKLİLİK SORGULAMASI NASIL YAPILIR?

E-Devlet 4B(BAĞ-KUR) emeklilik sorgulaması yapmak istiyorsanız ilk olarak, https://www.turkiye.gov.tr/4b-hizmet-bilgisi sorgu ekranından kimliğimi şimdi doğrula butonuna tıklayınız. Daha sonra kimliğinizi doğrulamak için TC kimlik numaranızı ve şifrenizi giriniz. Bu şekilde e Devlet sistemine giriş yapabilirsiniz. Açılan sayfadan E-Devlet 4B emeklilik sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

4C EMEKLİLİK SORGULAMASI NASIL YAPILIR?

E-Devlet 4C(Emekli Sandığı) emeklilik sorgulaması yapmak istiyorsanız ilk olarak, https://www.turkiye.gov.tr/4c-istege-bagli-odeme-dokumu sorgu ekranından kimliğimi şimdi doğrula butonuna tıklayınız. Daha sonra kimliğinizi doğrulamak için TC kimlik numaranızı ve şifrenizi giriniz. Bu şekilde e devlet sistemine giriş yapabilirsiniz. Açılan sayfadan e-Devlet 4C emeklilik sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

İLGİLİ HABERBAĞKUR emeklilik hesaplaması nasıl yapılır?BAĞKUR emeklilik hesaplaması nasıl yapılır?
Son güncelleme: 08:11 11.04.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more