Sözcü Plus Giriş

PTT 1100 personel alacak? Başvuru şartları ve tarihleri açıklandı mı?

İş başvurusu yapmak için araştırmalarını sürdüren vatandaşlar merakla PTT personel alımı tarihlerini ve başvuru şartlarını araştırıyor. Geçtiğimiz günlerde PTT personel alımı başvurularının Aralık ayında yapılacağı açıklanmış ardından erteleme gelmişti. Peki PTT personel alımı başvuruları ne zaman başlayacak? İşte PTT personel alımı ile ilgili gelişmeler...

22:52 -
PTT 1100 personel alacak? Başvuru şartları ve tarihleri açıklandı mı?

PTT personel alımı ile ilgili ayrıntılı bilgiler vatandaşlar tarafından merak ediliyor. PTT, güvenlik görevlisi olarak 1100 personel alacağını açıklamıştı. Ancak daha sonra yapılan açıklamada başvuruların ertelendiği belirtildi. PTTPAL tarafından bin 100 personel alınacak ve ülke çapında PTT merkez, şube ve ATM'lerine hizmet verilecek. PTT personel alımı ne zaman başlayacak? İşte PTT personel alımı ile ilgili son gelişmeler…

PTT PERSONEL ALIM BAŞVURU ŞARTLARI

Daha önce yapılan açıklamada PTT personel alımı başvuru şartları olarak; zırhlı aracın güvenliğini sağlayacak olan güvenlik görevlisi kadrosu için lise, operasyon görevlisi kadrosu için başvuru yapacak olan adaylarda ise ortaokul mezunu olma şartı belirlenmişti.

PTT PERSONEL ALIMI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

PTT tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi:

“Yürütmekte olduğumuz ve kısa vadede gerçekleştireceğimiz projelere yönelik acil insan kaynağı ihtiyacına binaen iş ilanına çıkılmıştır ancak yeni faaliyete geçen İştirak Şirketimizin yapılanma, şubeleşme ve yatırım süreçlerini planlama aşaması devam etmekte olduğundan personel alımına ilişkin söz konusu ilan geçici bir süreliğine ertelenmiştir.

PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.'nin bundan sonra yapacağı işe alımlarda, süreçlerin İştirak Şirketimizin vermiş olduğu ilan ve kanallar üzerinden takip edilmesi gerekmektedir.”

Son güncelleme: android-time 00:00 10.01.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more