Halkbank’tan açıklama: Kredi kartı borcu olanlar dikkat…

Bankalardan ardı ardına kredi kartı borç yapılandırması için kampanyalar başlatılıyor. Halkbank kredi kartı borçlarını aylık 1.10 faiz oranıyla 60 aya kadar yapılandıracak. Ziraat Bankası ve Vakıfbank da müşterilerine düşük faizlerle kredi çekme imkanı tanıdı.

Halkbank’tan açıklama: Kredi kartı borcu olanlar dikkat…

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan’dan gelen son dakika açıklaması kredi kartı borcu olanları ilgilendiriyor. Ziraat Bankası ve Vakıfbank’ın ardından Halkbank da kredi kartı borçlarını yapılandırma kararı aldı. Halkbank, kredi kartı borçlarını aylık yüzde 1.10 faiz oranıyla 60 aya kadar yapılandıracağını duyurdu.

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan yaptığı açıklamada, “Halkın her türlü finansal ihtiyacına destek vereceğiz. Kredi kartı sahipleri borçlarını tek çatı altında ödeyebilecek. Piyasa istikrarına katkı sağlayacak desteklerimizi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

VakıfBank'tan kredi kartı borcu yapılandırması İlginizi Çekebilir VakıfBank'tan kredi kartı borcu yapılandırması Ziraat Bankası kredi kampanyası var ama al alabilirsen İlginizi Çekebilir Ziraat Bankası kredi kampanyası var ama al alabilirsen

 

Merkez Bankası değiştirdi... Kredi çekecekler dikkat! İlginizi Çekebilir Merkez Bankası değiştirdi... Kredi çekecekler dikkat!

 

Ziraat Bankası kredi kartı borç yapılandırmasında faiz oranları belli oldu! Borç kapama kredisinde ödeme tablosu böyle olacak İlginizi Çekebilir Ziraat Bankası kredi kartı borç yapılandırmasında faiz oranları belli oldu! Borç kapama kredisinde ödeme tablosu böyle olacak