Sözcü Plus Giriş

Süper Loto talihlisi ikramiyesini aldı

Milli Piyango İdaresince yapılan Süper Loto çekilişinde 26 milyon 181 bin 291 lira 75 kuruş kazanan talihli, ikramiyesini avukatı aracılığıyla aldı. Avukat, talihlinin kendisine, 'Para birilerini delirtiyorsa, evet yanlış yola sapabilirler ama ben onlardan olmayacağım' dediğini söyledi.

16:32 -
Süper Loto talihlisi ikramiyesini aldı

Milli Piyango Loto Daire Başkanı Murtaza Çakır, Süper Loto’daki söz konusu ikramiyenin Muğla’nın Bodrum ilçesine isabet ettiğini hatırlattı. Talihlinin Süper Loto’yu 48300076 nolu bayiden oynadığını belirten Çakır, “Kişi altı kolonu makineye sen seç yöntemiyle oynatmış. Bugün avukatı geldi bileti ibraz etti. Komisyon incelemesinden sonra ödeme işlemi yapıldı.” dedi.

Milli Piyango İdaresince yapılan Süper Loto çekilişinde 26 milyon 181 bin 291 lira 75 kuruş kazanan talihli, ikramiyesini avukatı Meryem Çankaya (fotoğrafta) aracılığıyla aldı.

Talihlinin avukatı Meryem Çankaya, yaptığı açıklamada, talihlinin, emekli, 2 çocuk sahibi olduğunu ve Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşadığını söyledi.

Talihlinin çeşitli projeleri olduğunu belirten Çankaya, ikramiyeyi bunları gerçekleştirmek ve yatırım yapmak için kullanacağın dile getirdi. Çankaya, talihlinin yaratıcı bir zekaya sahip olduğunu ifade ederek, “Talihli bana, ‘para birilerini delirtiyorsa evet yanlış yola sapabilirler ama ben onlardan olmayacağım’. dedi. Talihli, sonucu serin kanlı karşıladı. Hemen hemen her hafta Süper Loto oynuyormuş. Görmüş geçirmiş biri. Acil bir şeyi yok, yapılması gereken günlük rutinlerini yaptıktan sonra projelerini gerçekleştirmeyi düşünüyor.” şeklinde konuştu.

AA

İLGİLİ HABERMilli Piyango'da şaibe iddiaları TBMM'de | Son dakikaMilli Piyango'da şaibe iddiaları TBMM'de | Son dakika

 

Son güncelleme: 16:44 05.03.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more