Sözcü Plus Giriş

18 Aralık Şans Topu sonuçları: Büyük ikramiye İç Anadolu’ya!

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. Şans Topu sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından noter huzurunda internet üzerinden canlı yayında açıklandı. Büyük ikramiyeyi kuponunu Kırşehir'den yatıran bir vatandaş kazandı. Diğer oyunlardan farkı ‘+’ rakamı olan Şans Topu’nda kazandıran numaralar haberimizde.

08:24 -
18 Aralık Şans Topu sonuçları: Büyük ikramiye İç Anadolu’ya!

Milli Piyango İdaresi, çarşamba akşamlarının eğlencesi Şans Topu oyununun çekiliş sonucunu açıkladı. Şans Topu sonuçlarına göre büyük ikramiye bir kişinin oldu. İşte 18 Aralık Şans Topu sonuçları….

ŞANS TOPU SONUÇLARI

Zengin olma hayaliyle kuponunun başında bekleyen vatandaşlar şanslı numaraları merak ediyor. Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu. Şans Topu sonuçlarını merakla bekleyen vatandaşlar sonuçların açıklanmasıyla Google üzerinde ‘Şans Topu sonuçları' araması yapmaya başladı. İşte kazandıran rakamlar…

Şans Topu sonuçları: 11, 12, 17, 23, 26 ve artı 3

ŞANS TOPU NEDİR?

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır.

Şans Topu (5+1) oyunu, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyundur. Bu nedenle ikramiye grupları fazladır. (5+1)’in bilinme olasılığı diğer oyunlara kıyasla daha yüksektir. Bu oran 1/3.895.584’dür. Şans Topu (5+1) oyununda ikramiye grupları; (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1) ve (1+1) olmak üzere 8 adettir.

Şans Topu (5+1) oyunu, Milli Piyango İdaresi tarafından Çarşamba günleri çekilişi yapılmaktadır. Şans Topu oyunu 20 Haziran 2001 tarihinden itibaren devam etmektedir.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more