Sözcü Plus Giriş

22 yaşındaki hemşire Gülşen Ünlü’den 40 gündür haber alınamıyor

Aydın'ın Didim ilçesinden Denizli’ye iş başvurusu amacıyla giden 22 yaşındaki hemşire Gülşen Ünlü’den 40 gündür haber alınamıyor. Genç kızın annesi kızı için kayıp başvurusunda bulundu. Kızı Gülşen Ünlü'yü kalbinin üzerine “annem”, kolunda ise köpeğinin adının yazılı dövme olduğunu belirten anne Huriye Gündoğdu, kızının bulunması için sosyal medyadan da çağrı yaptıklarını belirtti.

15:35 -
22 yaşındaki hemşire Gülşen Ünlü’den 40 gündür haber alınamıyor

Didim'de yaşayan 22 yaşındaki hemşire Gülşen Ünlü, iş başvurusu yapmak için 40 gün önce Denizli'ye gitti. Annesi Huriye Gündoğdu'nun bilgisi dahilinde Denizli'ye giden genç hemşireden o günden bu yana haber alınamıyor.

Anne Huriye Gündoğdu “Biz eşimle ayrıyız. Daha önce 3 günlüğüne evden ayrıldı ama babasının yanında olduğunu öğrendim. Son olarak bana da bilgi vererek Denizli'ye iş başvurusuna gideceğini söyledi. O günden evden bir çıktı. Bir daha haber alamadık kendisinden;gittiği yeri de bilmiyorum. Polise kayıp başvurusunda bulunduk ve arama çalışmaları devam ediyor” dedi.

Kızının kalbinin üzerine “annem”, kolunda ise köpeğinin adının yazılı dövme olduğunu belirten anne Huriye Gündoğdu, kızının bulunması için sosyal medyadan da çağrı yaptıklarını belirtti. Anne Huriye Gündoğdu, kızını görenlerin yada bilenlerin 0 545 861 71 06 veya 155 polis imdat hattını aramalarını istedi.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more