Sözcü Plus Giriş

23 Haziran’da İstanbullulara kapalıyız!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, İstanbul'da 23 Haziran Pazar günü yapılacak olan yerel seçimden dolayı İstanbul'dan gelecek olan misafirlere Sazova Bilim Kültür Sanat Parkı, Kentpark başta olmak üzere müzelere girişi kapattı. Çeşme ve Datça Belediyesi de sosyal medya üzerinde buna benzer uyarılarda bulunmuştu.

Kemal ATLAN
20:33 -
23 Haziran’da İstanbullulara kapalıyız!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, 23 Haziran’da İstanbul’da yapılacak olan büyükşehir belediye başkanlığı seçimleri için Sazova Bilim Kültür Sanat Parkı, Kentpark ve Müzeler Kompleksi başta olmak üzere tüm turistlik alanları İstanbul'dan gelen vatandaşlara kapattığını duyurdu.

Belediyenin paylaşımında, “23 Haziran Pazar günü Sazova Bilim Kültür Sanat Parkı, Kentpark ve Müzeler Kompleksimiz başta olmak üzere şehrimizdeki tüm turistlik alanlar İstanbul’dan gelen yurttaşlarımızın ziyaretine kapalıdır. Oylarınızı kullandıktan sonra sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız” ifadelerine yer verildi.

Belediyenin paylaşımı sosyal medyada alkışlarla beğeni topladı.

İLGİLİ HABERCHP'li sahil belediyelerinden İstanbullulara afişli 23 Haziran uyarısıCHP'li sahil belediyelerinden İstanbullulara afişli 23 Haziran uyarısı

Çeşme ve Datça Belediyesi de sosyal medya hesaplarında, İstanbululara yönelik yayınladığı afişli mesajla, “Uyarı! İstanbul'dan gelen bir fırtına nedeniyle, sahillerimizden, 23 Haziran günü denize girmek, hatta ilçemize gelmek tehlikeli ve yasaktır” “23 Haziran'da bütün plajlarımız kapalı, Ama 24 Haziran'da herkesi bekleriz :)” duyurusu yapmıştı.

İLGİLİ HABERÇiğli'nin flamingoları İstanbul'a göç ediyorÇiğli'nin flamingoları İstanbul'a göç ediyor
Son güncelleme: 08:30 08.05.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more