Sözcü Plus Giriş

29 Ekim 2019 Salı günü eczaneler, bankalar, hastaneler açık mı? Yarın kargolar, noterler ve PTT çalışıyor mu?

29 Ekim 2019'da Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 96. yılı kutlanacak. Bu sene 29 Ekim'in salı gününe denk gelmesi sebebiyle vatandaşlar salı gününün resmi tatil olduğu için "bankalar, eczaneler, postaneler, kargolar ve hastanelere açık mı?" sorusunu soruyor. Peki 29 Ekim 2019'da noter, hastaneler, bankalar, PTT ve eczaneler açık mı?

08:29 -
29 Ekim 2019 Salı günü eczaneler, bankalar, hastaneler açık mı? Yarın kargolar, noterler ve PTT çalışıyor mu?

Atatürk’ün “Yarın Cumhuriyet’i ilan edeceğiz.” demesinin ardından tam 96 yıl geçti. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı yarın tüm yurtta coşku içinde kutlanacak. 29 Ekim'de, kamu kuruluşları, devlet daireleri ve bankalar resmi tatil dolayısıyla kapalı olacak. Kargo şirketlerinin açık olup olmayacağını, ilgili şubeleri arayarak öğrenebilirsiniz. 29 Ekim tarihinde nöbetçi eczaneler ve hastanelerin acil servisleri hizmet verecek.

BANKALAR, PTT, ECZANE VE POSTANELER AÇIK MI?

29 Ekim’de, kamu kuruluşları, PTT’ler, bankalar, okullar, sağlık ocakları ve devlet daireleri resmi tatil dolayısıyla kapalı olacak. Kargo şirketlerinin açık olup olmayacağını, ilgili şubeleri arayarak öğrenebilirsiniz. 29 Ekim tarihinde nöbetçi eczaneler ve hastanelerin acil servisleri hizmet verecek.

Son güncelleme: 08:03 29.10.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more