Sözcü Plus Giriş

3 küçük kızını metro raylarına bıraktı! Son anda müdahale edildi

Bayrampaşa'da bir baba üç küçük kızını raylara bıraktı. Metro gelmeden güvenlik görevlileri müdahale ederek küçük kızları raydan aldı. Babaya idari para ceza kesilirken, kızlar Çocuk Esirgeme Kurumu'na gönderildi.

17:22 -

Bayrampaşa Kocatepe Metro İstasyonu’nda meydana geldi. 3 küçük kızıyla istasyona gelen bir kişi, çocuklarını raylara bıraktı.

resimid_73581681_7358168

Psikolojik sorunları olduğu belirtilen kişi, kimsenin çocukların yanına yaklaşmasına izin vermedi.

resimid_73581691_7358169

İstasyondaki görevliler metro gelmeden enerjiyi kesti. Güvenlik görevlileri müdahale ederek çocukları raydan aldı.

resimid_73581701_7358170

Olay yerine gelen polis ekipleri de bu kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan kişi, 3 çocuğu ile birlikte polis aracına bindirileceği sırada, “Beni gelin götürün, konuşturun” dedi. Gözaltına alınan kişi emniyet müdürlüğüne götürülürken çocukların da koruma altına alındığı öğrenildi.

BABANIN CEZASI BELLİ OLDU

Bayrampaşa’da 3 küçük kızını metro raylarına bırakan babaya “Tren hattındaki trafiği tehlikeye düşürmekten” 235 lira idari para cezası kesildi. Olayın ardından Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yetkililerine teslim edilen çocuklar, buradaki işlemlerinin ardından Çocuk esirgeme kurumuna gönderildi.

3 küçük kızıyla istasyona gelen bir kişi, çocuklarını raylara bırakmış, kimsenin çocukların yanına yaklaşmasına izin vermemişti. İstasyondaki görevliler metro gelmeden enerjiyi keserek çocukları raydan almıştı. Olay yerine gelen polis ekipleri de babayı gözaltına almıştı. Gözaltına alının baba ilk ifadesinde, metro yakınındaki bir inşaatta çalışırken işten çıkarıldığını ve parasını alamadığı için eylem yaptığını söylemişti.

DHA

Son güncelleme: android-time 22:36 01.02.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more