Sözcü Plus Giriş

AKP ilçe başkanı Cemal Adıyaman görevden alındı!

AKP Hakkari Merkez İlçe Başkanı Cemal Adıyaman, genel merkez tarafından görevden alındı. Açıklama yapan Adıyaman, "Genel merkezimizin takdirleri sonucu görevimden ayrılıyorum." dedi.

18:23 -
AKP ilçe başkanı Cemal Adıyaman görevden alındı!

Hakkari'de 3 dönemdir AKP Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürüten Cemal Adıyaman, genel merkez tarafından görevden alındı.

İLGİLİ HABERCeylanpınar Belediye Başkanı AKP'li Abdullah Aksak'ın mazbatası iptal edildi!Ceylanpınar Belediye Başkanı AKP'li Abdullah Aksak'ın mazbatası iptal edildi!

Görevden alınmasıyla ilgili bir açıklama yapan Cemal Adıyaman, 2013'ten beri yürüttüğü merkez ilçe başkanlığı görevinden bugün itibarıyla alındığını söyledi.

İLGİLİ HABERMHP il başkanı görevden alındıMHP il başkanı görevden alındı

“GENEL MERKEZİMİZİN TAKDİRLERİ SONUCU GÖREVİMDEN AYRILIYORUM”

Adıyaman, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 2001 yılında kurduğu AK Parti teşkilatının kurucu üyelerindenim. Partimin birçok biriminde fiilen hizmet verdim. 2013'ten 2019 tarihine kadar yaklaşık 3 dönem merkez ilçe başkanlığı görevini yürüttüm. Genel merkezimizin takdirleri sonucu görevimden ayrılıyorum. Fakat partimin farklı birimlerinde hizmet vermeye devam edeceğim. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın kurduğu partinin her zaman bir neferi olacağımı ifade eder, Hakkari halkından ve siyaset arenasından haklarını helal etmelerini istiyorum” diye konuştu. İHA

İLGİLİ HABERKızıltepe'de görevden alınan HDP'li belediye başkanı ve yardımcısına gözaltıKızıltepe'de görevden alınan HDP'li belediye başkanı ve yardımcısına gözaltı
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more