Sözcü Plus Giriş

Ankara’da öğretim görevlisini öldüren zanlı, adliyede

Ankara'da dün akşam Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Ana Bilim Dalı'nda araştırma görevlisi olan Ceren Damar Şenel'i (27) öldüren öğrencisi Hasan İsmail H., (23) emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

15:11 -
Ankara’da öğretim görevlisini öldüren zanlı, adliyede

Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi 4'üncü sınıf öğrencisi Hasan İsmail H., asistan hoca olarak derslerine giren araştırma görevlisi Ceren Damar'ın akşam saatlerinde fakülte binasındaki odasına gitti. Hasan İsmail H., burada tartıştığı Ceren Damar'ı önce bıçakladı, ardından belinden çıkardığı tabancayla vurarak öldürdü.

Bir yıllık evli olan Ceren Damar için göreli olduğu Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi önünde tören düzenlendi. Üniversitesinde düzenlenen törenin ardından Damar için Karşıyaka Mezarlığı Camii’nde ikindi namazını müteakip cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve Adalet Bakanı Abdulhamit Gül de katıldı. Damar’ı (27) öldüren öğrencisi Hasan İsmail H., ise (23) emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

ANKARA (DHA)

İLGİLİ HABERÜniversitede öldürülen Ceren Damar'a fakülte önünde son görevÜniversitede öldürülen Ceren Damar'a fakülte önünde son görev

 

İLGİLİ HABERCeren Damar cinayetiyle ilgili vicdansız paylaşıma soruşturmaCeren Damar cinayetiyle ilgili vicdansız paylaşıma soruşturmaİLGİLİ HABERÖldürülen araştırma görevlisi, İbrahim Kalın'ın komşusu çıktıÖldürülen araştırma görevlisi, İbrahim Kalın'ın komşusu çıktı
Son güncelleme: android-time 16:27 03.01.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more