Sözcü Plus Giriş

Ankara’da sokak köpeklerinin zehirlenmesi ile ilgili 3 kişi adliyeye sevk edildi

İlk kez bir hayvan katliamı ile ilgili bu kadar organize bir şekilde hareket edildi ve sosyal medya, medya, internet siteleri, emniyet güçleri, yeni Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş da olaya dahil olarak suçluların yakalanması için büyük bir çaba harcandı. Bu çabanın sonunda da Batıkent'te 16 sokak köpeğinin zehirlenerek telef olmasıyla ilgili kısa sürede 3 kişi gözaltına alındı. Bugün ise o 3 şüpheli, adliyeye sevk edildi.

10:30 -

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde 16 sokak köpeğinin zehirlenerek telef olmasıyla ilgili soruşturmada gözaltına alınan 3 şüpheli, adliyeye sevk edildi.

Yenimahalle İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Araştırma Büro Amirliğince Batıkent semtinde sokak köpeklerinin zehirlenerek öldürüldükleri iddialarını soruşturmak üzere oluşturulan ekibin çalışmaları sonucu gözaltına alınan L.Ö, M.D. ve A.G’nin emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilen şüpheliler, adliyeye sevk edildi.

Ankara’da önceki gece Batıkent bölgesine minibüsle gelen kişilerin bıraktıkları tavuk etinden yiyen 16 sokak köpeği telef olmuş, bazıları da veteriner kliniğinde tedavi altına alınmıştı.

AA

İLGİLİ HABERAnkara'da sokak köpeklerine katliam yapıldı!Ankara'da sokak köpeklerine katliam yapıldı! İLGİLİ HABERAnkara'daki köpek katliamıyla ilgili 3 kişi yakalandı!Ankara'daki köpek katliamıyla ilgili 3 kişi yakalandı!
Son güncelleme: 11:00 11.04.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more