Sözcü Plus Giriş

Ankara’da yarın okullar tatil mi? 9 Ocak Pazartesi için valilikten tatil açıklaması var mı?

Ankara yoğun kar yağışının ardından soğuğa teslim oldu. Ankara'da öğrenciler olumsuz şartların ardından yarın okullar tatil edilecek mi merak ediyor. Ankara Valiliği henüz yarın yani 9 Ocak Pazartesi günü için kar tatili açıklaması yapmadı.

Güncellenme: 15:49, 08/01/2019
Ankara’da yarın okullar tatil mi? 9 Ocak Pazartesi için valilikten tatil açıklaması var mı?

Ankara bu haftaya da karlı başladı. Kar yağışı yavaş yavaş etkisini yitirirken Ankaralılar soğuk hava ve buzlanma ile mücadele ediyor. Peki 9 Ocak Pazartesi günü Ankara’da okullar tatil mi?

YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Ankara Valiliği ve resmi kaynaklar üzerinden kar tatili hakkında henüz bir duyuru gelmedi. Duyurunun yapılması halinde sozcu.com.tr’den anında öğrenebilirsiniz.

BOLU-ANKARA YOLU ULAŞIMA KAPANDI

D-100 kara yolunun Bolu Dağı geçişi, bir kamyonun arızalanması nedeniyle Ankara yönünde ulaşıma kapandı. Yoğun kar yağışının devam ettiği bölgede bir kamyon Darıyerihasanbey mevkisinde arızalandı. Kamyon arızası nedeniyle D-100 kara yolunun Bolu Dağı geçişinde, Ankara yönünde ulaşım sağlanamıyor. Kamyonunun olay yerinden kaldırılmasının ardından trafik akışının normale döneceği belirtildi. Bölgeden geçmek isteyen sürücüler, Anadolu Otoyolu’na yönlendiriliyor.